Sosyal Media
yunus

Anneleri Mutlu Etmenin Yolu İncehesap.com’dan Geçiyor

Hayata gözlerimizi açtığımızda ilk tanıştığımız o değerli insanın Anneler Günü’ne dair tek beklentisi küçük bir öpücük ya da içten bir sarılma olsa da, biz evlatlar alacağımız hediyelerle bu özel günü taçlandırmak istiyoruz. Ancak çoğu zaman karasızlıklar yaşıyor ve mükemmel hediyenin ne olacağına dair uzunca düşünüyoruz. İşte bu noktada teknoloji odaklı e-ticaret sitesi incehesap.com, biricik annelerimizi hem mutlu edecek hem de hayatlarını kolaylaştıracak hediye önerileri ile bizlere yol gösteriyor.

 

Goldmaster Yumurta Makinesi


Paslanmaz çelik ısıtma plakası, şeffaf kapak ve otomatik kapanma özelliği bulunan Goldmaster Yumurta Makinesi, aynı anda 7 yumurta pişirebiliyor. Her seferinde aynı kıvamı ve lezzeti yakalamaya yardımcı olan Goldmaster Yumurta Makinesi, rafadan, katı ve orta kıvamda yumurta pişirme özelliğinin yanı sıra içerisinde bulunan kap ile çırpılmış yumurtaları buharda pişirebiliyor.

Fiyatı: 90,00 TL

 

Premier Mısır Patlatma ve Kestane Kebap Makinesi


Premier PPM 2036 Mısır Patlatma ve Kestane Kebap Makinesi sıcak hava akımı ile mısır patlatarak lezzeti muhafaza ediyor ve yağsız kullanıma da imkan tanıyor.

Fiyatı: 154,00 TL

 

Homend S3 SteamCooker Buharlı Pişirici


Homend S3 SteamCooker 2401 Buharlı Pişirici ile sebzelerin tüm vitaminini korunarak lezzetli ve sağlıklı yemekler pişirilebiliyor. 7 farklı pişirme programı ve 11 Lt’lik kapasitesiye sahip Homend Buharlı Pişirici’nin tepsisinin bir yüzü vitaminli suyun saklasına da yardımcı oluyor.

Fiyatı: 482,00 TL

 

Arnica Tostika Double Waffle Makinesi


Aynı anda iki adet waffle yapabilme kapasitesinde olan Arnica Tostika Double Waffle Makinesi ile lezzetli waffle’lar hazırlanabiliyor. Değiştirilebilir ve yıkanabilir yapışmaz plakaları ile de kolay temizlenebiliyor.

Fiyatı: 250,00 TL

 

Premier PPP 9680 1200W Pizza Pan


Evde sıcacık ve taptaze pizzalar yapmaya olanak tanıyan Premier PPP 9680 1200W Pizza Pan’ın 30 cm çapında seramik pizza tepsisi, sıcaklık kontrolü, zamanlayıcısı ve alarm fonksiyonu da bulunuyor.

Fiyatı: 257,00 TL

 

Goldmaster MAYA Yoğurt Makinesi


Eşit ısı dağılımı sayesinde tam kıvamında yoğurt mayalayarak hem lezzeti hem de sağlığı mutfağınıza taşıyan 1 Lt kapasiteli Goldmaster MAYA Yoğurt Makinesi, paslanmak çelik gövdeye sahip.

Fiyatı: 84,00 TL

 

Homend Enerjuicer Meyve / Sebze Sıkacağı


Taptaze meyvelerden harika meyve suları, kokteyller hazırlamak için tasarlanan Homend Enerjuicer 2704 Meyve Sebze Sıkacağı ile katı ya da sulu meyve ile sebzelerden içecek hazırlanabiliyor. Kolay temizlenen Homend Enerjuicer’ın çıkabilen parçaları bulaşık makinesinde yıkanabiliyor.

Fiyatı: 198,00 TLYorum yap

*