Sosyal Media
sefa

Apple Watch Series 4 Türkiye’de Satışa Sunuldu

Apple, yeni model iPhone’ların tanıtımı etkinliğinde duyurduğu yeni nesil akıllı saatlerini bugün itibari ile Türkiye’de satışa sundu. İşte yeni nesil Apple Watch Series 4’ün Türkiye fiyatı ve özellikleri…

Önceki model Apple Watch’ların tasarımı ile aynı olan yeni akıllı saatler; donanım, sağlık, fitness ve yazılım olarak bir takım iyileştirmeler ile geliyor. Apple Watch Series 4’in 40mm ve 44mm olmak üzere iki versiyonu bulunuyor.


Akıllı saatler, OLED Retina ekran teknolojisine sahip. Ayrıca Apple Watch Series 4’de 16 GB dahili hafıza, 64 bit çift çekirdekli işlemci, Bluetooth 5.0, Barometrik altimetre, optik kalp sensörü, elektriksel kalp sensörü, gelişmiş jiroskop ve ortam ışığı sensörü gibi özellikler bulunuyor.

Apple’ın resmi açıklamasına göre saatler, 18 saate kadar pil ömrü sunuyor. Ayrıca 50 metre derinliğe kadar da suya dayanabiliyor.


Kutu İçeriği

WatchOS 5 işletim sistemi ile gelen yeni nesil Apple Watch’un kutu içeriğinde, alüminyum kasa (isteğe göre altın, gümüş, uzay grisi), spor kordon, 1 metrelik manyetik şarj kablosu, 5 W USB güç adaptörü bulunuyor.


Apple Watch Series 4’ün Türkiye fiyatı; 40mm için 3.499 TL, 44mm için ise 3.749 TL olarak belirlenmiş durumda. Bu fiyatlar tabi ki de başlangıç fiyatları.

 Yorum yap

*