Sosyal Media
sefa

En Çok Tutulan Galaxy Akıllı Telefonları Hangisi?

Galaxy telefon serisi, Samsung markasına ait ve en çok satılan telefon serilerinden biridir. Çok uzun yıllar önce başlayan bu serüven, markanın başarısı ile birlikte bugüne kadar sorunsuz bir şekilde ulaşmıştır. Galaxy A serisinden Galaxy S serisi ve katlanabilir Galaxy Z serisi markanın akıllı telefon serileridir. Markanın web sitesinde ulaştığınızda çok kafa karıştıran onlarca model olduğunu görebilirsiniz. Bu da markanın her tipte telefon ürettiğini ve ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor zaten.

Samsung marka akıllı telefon almaya karar verdiğinizde aslında çok büyük bir okyanusa yelken açmış oluyorsunuz. Önünüzde binlerce model, binlerce seçenek ve binlerce renk var. Bu aşamada seçim yaparken çok fazla düşünmenize gerek yoktur diye düşünüyorum. Çünkü; markanın her tipte modeli olsa bile her modeli birbirine çok benziyor. Hem tasarımsal anlamda hem de teknik anlamda birçok Samsung modeli birbirine benziyor.

En İyi Samsung Galaxy Akıllı Telefonu Hangisi?

Markanın bu kadar çok başarılı elde etmesinin ardında sadece kalite ve konfor yok. Marka, 5 yıllık güncelleme garantisi bile veriyor. Özellikle bu konuda en iyi marka olduğunu çok emin bir şekilde söyleyebilirim. Her marka gibi Samsung markasıda, amiral gemisinden başlayarak tüm cihazlarına kademeli olarak güncelleme gönderiyor. Ancak, diğer markalara göre daha erken gönderiyor. Markanın en güzel özelliklerinden bir diğer ise kesinlikle fiyatıdır. Galaxy cihazları diğer marka cihazlara göre çok daha uygun fiyatlı oluyorlar. Bu da markanın kullanıcısına verdiği değerin ne kadar yüksek olduğunu kanıtlıyor adeta.

En Çok Tutulan Galaxy Akıllı Telefonları Hangisi

Galaxy akıllı telefon serisinde markanın en güçlü cihaz Galaxy S serisidir. Bu seride ki cihazlar markanın amiral gemisi cihazları olarak adlandırılıyor. Her modelde üç farklı varyant yer alıyor. Muhtemelen S23 ailesinde de yine selefinde olduğu gibi üç farklı varyant olacak. Son olarak, markanın Galaxy serisine bir de Z serisi geldiğini belirtmek istiyorum. Bu seri, markanın katlanabilir telefon serisi oluyor. Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3, markanın en güncel katlanabilir cihazlarıdır.

En çok tercih edilen Samsung Galaxy modelleri hangisidir?

  1. Samsung Galaxy S22 Ultra,
  2. Samsung Galaxy Z Fold 3,
  3. Samsung Galaxy Z Flip 3,
  4. Samsung Galaxy S21 FE,
  5. Samsung Galaxy A52s 5G,
  6. Samsung Galaxy A32 5G,
  7. Samsung Galaxy S22,
  8. Samsung Galaxy A42 5G,
  9. Samsung Galaxy S22+
  10. Samsung Galaxy S22 FE

Yorum yap

*