Sosyal Media
sengul

Epic Games’in Önümüzdeki Hafta Ücretsiz Sunacağı Oyun Belli Oldu

Bu hafta kullanıcılarına MudRunner’ı ücretsiz olarak sunan Epic Games, önümüzdeki hafta ücretsiz yapacağı oyunu açıkladı. Buna göre Pillars of Eternity isimli oyun önümüzdeki hafta Epic Games Store’dan ücretsiz olarak indirilebilecek. Pillars of Eternity’ın şu anki Steam fiyatı ise 49 TL.

Pillars of Eternity

Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından yayınlanan Pillars of Eternity - Definitive Edition, ilk olarak Microsoft Windows, OS X ve Linux için 2015 yılında kullanıcılara sunuluştu. Oyunun Xbox One ve PlayStation 4 sürümleri de 29 Ağustos 2017 tarihinde piyasaya çıkmıştı.

Oyun Eora’nın fantastik dünyasında, özellikle Dyrwood ulusunda gerçekleşiyor.  Dyrwood’daki bebekler doğumdan sonra, ruhları olmadan doğdukları anlamına gelen “boş doğum” (hollowborn) adındaki yeni bir vebaya yakalanıyor. Oyunun başlangıcında, başkahraman, afetsel bir doğaüstü olaydan dolayı güç uyanması ile karşılaşıyor ve kendisinin bir “Gözlemci” (Watcher) olduğunu keşfediyor. Gözlemci, eski yaşamları görebilen ve ruhlarla etkileşime girebilen bir kişi. Oyunun amacı, uyanışa neden olanı ve boş doğum sorununun nasıl çözüleceğini bulmaktır.


Pillars of Eternity Sistem Gereksinimleri

Minimum

İşletim Sistemi: Windows Vista 64 bit veya daha yenisi

İşlemci: Intel Core i3-2100T @ 2.50 GHz / AMD Phenom II X3 B73

Bellek: 4 GB RAM

Depolama: 14 GB kullanılabilir alan

Ekran kartı: ATI Radeon HD 4850 veya NVIDIA GeForce 9600 GT

Önerilen

İşletim Sistemi: Windows Vista 64 bit veya daha yenisi

İşlemci: Intel Core i5-2400 @ 3.10 GHz / AMD Phenom II X6 1100T

Bellek: 8 GB RAM

Depolama: 14 GB kullanılabilir alan

Ekran kartı: ATI Radeon HD 7700 veya NVIDIA GeForce GTX 570

 Yorum yap

*