Sosyal Media
sengul

Galaxy Note FE, Andorid Pie Güncellemesi Aldı

Samsung’un 2016 yılında çıkardığı eski amiral gemisi telefonu Galaxy Note 7, batarya sorunu ile gündeme gelince şirket telefonun üretimini durdurup bataryasını küçülttü ve telefonu Fan Edition adında yeniden piyasaya sürdü. Ancak Galaxy FE’de istenen ilgiyi göremedi.


Şimdi ise Samsung, eski amiral gemisi telefonu Galaxy Fan Edition için Android 9.0 Pie güncellemesini yayınladı. İlk olarak Suudi Arabistan’da N935FXXU4CSC4 numarası ile yayınlanan güncellemenin kısa süre sonra diğer ülkelerdeki cihazlara da ulaşacağı belirtildi.

 Yorum yap

*

Yorumlar

  1. Ali 13/04/2019 20:09

    Note fe kullanıyorum. Telefonuma pie saçmalığı gelmeden önce gayet stabil ve hızlıydı şimdi takılıyor. Bataryası geç şarj olup hızlı boşalıyor. Uygulama tepsisine tıklıyorum tepki vermiyor. Uygulama ikonuna tıklıyorum algılamıyor. Güya güvenlik gerekçesiyle kullandığımız bazı 3. parti programlar kullanılamaz hale geldi. Batarya %20'den %0'a 10 dakikada düşüyor. Telefonum planlı eskitme kurbanı oldu. Bu gidişle formatı basıp güncellemeye kapatacağım ve bir daha SAMSUNG TERCİH ETMEYECEĞİM.