fcp
Peşin Fiyatına Taksit Kampanyası

Galaxy XCover 6 Pro'nun Bilgileri Sızmaya Devam Ediyor!

Kemal Y. 30.06.2022 (Güncellenme: 15.06.2024) Takip et
Samsung’un aşırı dayanıklı ve düşük özellikli yeni telefonu XCover 6 Pro’nun görüntüleri sızdırıldı. Sızdırılan görüntülere göre cihazın arka tarafında iki adet kamerası olacak.
Galaxy XCover 6 Pro'nun Bilgileri Sızmaya Devam Ediyor!

Samsung markası yakın gelecekte Galaxy XCover 6 Pro adını verdiği yeni bir cihazı pazara sürecek. Bu cep telefonu modeli hakkında birkaç haftadır sürekli sızıntı bilgileri alıyoruz. Özellikle cihazın sağlamlaştırılmış ve kamera özelliklerinin iyi olduğu söyleniyor. Sadece bununla da bitmiyor. Akıllı telefonunun sızdırılan bilgileri arasında cihazın kendisi olduğu iddia edilen görüntüler bile var.

Samsung şirketi, güncel amiral gemisi cihazlarını koruyucu bir zırh ile kaplayarak aktif cihaz ismini verirdi. Şimdi ise XCover adı verilen bir cihaz yarattı. Bu cihaz çok sağlam ve çok daha az özellikli bir akıllı telefon olacak. Bu cihazlar zorlu ortamlarda kullanılabilen ve zarar görmeyen cihazlar olacak. Özellikle herhangi bir darbe esnasında çatlamayan ve kırılmayan malzemelerden üretileceği söyleniyor. Ek olarak mil spesifikasyon derecelerine ve IP sertifikalarına sahip olacaklar. İnşaat ve fabrika işleri gibi zorlu işlerde çok tercih edilmesi bekleniyor. Ağır işlerde kullanılacak bir Galaxy S22 Ultra’nın ne gibi zararlar görebileceğini hepimiz biliyoruz. Ancak, bu cihazların çalışma yeri direkt olarak bu ve bunun gibi yerler olacak.

Galaxy XCover 6 Pro’nun Sızıntıları Gelmeye Devam Ediyor!

Samsung Galaxy XCover 6 Pro’nun çıkarılabilir bir bataryası olacağını birkaç gün önce aktarmıştım. Cihazın çıkarılabilir batarya özelliğini farklı kaynaklardan da görmüştüm. Buna göre bu bilginin doğru olma ihtimali gerçekten yüksek. Şimdi ise gelen bir bilgiye göre XCover 6 Pro’nun görüntüsünün nasıl olacağını biliyoruz. Evan Blass isimli bir twitter kullanıcısının attığı bir tweet’e göre cihazın görünümü paylaşılıyor. Tweet, cihazın birkaç tanıtım fotoğrafını gösteriyor. İlk olarak, cihazın ön kısımdan ve arka kısımdan bir görüntüsü mevcut. Cihazın üzerinde su ve toz olduğu gösteriliyor. Bu, IP’nin su ve toz direncini gösteriyor.

Galaxy XCover 6 Pro'nun Bilgileri Sızmaya Devam Ediyor!

Paylaşılan görüntülere göre ek olarak genel tasarım estetiğinin de bir görüntüsü mevcut. Çerçeve kalın kauçuk veya plastik bir malzeme ile kaplanmış olarak görülüyor. Arka tarafında ise çift kamera dizilimi yer alıyor. Son olarak renk şemasına gelince, cihaza şık görünüm ve şık his veren siyah ve kırmızı bir renk paketi mevcut. Cihazın yan tarafında ki düğmeler, yukarı geçiş ve kamera lensleri kırmızı bir vurguya sahip olduğu görülüyor. Ek olarak paylaşılan fotoğraflar, bu cihazın 5G ve Wi-Fi 6 destekli olduğunu bizlere gösteriyor.

Kemal Yüce

Commodore 64 ile büyüyen, 99999 in 1 kasetlerde tek oyun çıkınca hayatın gerçek yüzünü öğrenen, teknoloji bağımlısı bir birisi.

Yorum yap

Yorumlar

Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol!