Sosyal Media
sengul

Galaxy Z Flip İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı

Geçtiğimiz Şubat ayında Galaxy S20 ailesi ile birlikte tanıtılan Galaxy Z Flip, Türkiyede satışa çıktığı gün tükenmişti. Galaxy Fold'un aksine dikey şeklinde katlanabilir ekran ile gelenn Galaxy Z Flip, oldukça yüksek beğeni topladı.

Samsung'un katlanbilir ekranlı yeni telefonu Galaxy Z Flip, dikey şeklinde katlanması bir takım avantajlar sunuyor. Bu avantajaların en önemlisi telefonun tripod gibi kullanılarak fotoğraf ve video çekimler yapabilmesi. Samsung, bugün yayınladığı yeni bir güncelleme ile Galaxy Z Flip'in bu özelliğini daha da işlevsel hale getiriyor.

Yayınlanan yeni güncellemeden sonra Galaxy Z Flip ile video ve fotoğraf çeken kullanıcılar ekran çift tıkladıklarında kameradaki görüntüyü üst veya alt ekrana taşıyabilecekler. Samsung, bu son güncelleme ile gelen özelliği "Flex mod" olarak isimlendirdi.


Flex modu aktif eden yeni güncelleme bugün itibariyle Galaxy Z Flip kullanıcılarına gönderilmeye başlandı. Bu güncelleme, sadace bir kaç bölgedeki kullanıcılar için mi yoksa tüm Galaxy Z Flip kullanıcıları için mi yayınladı onu henüz bilmiyoruz. Ancak böyle bir özelliğin kısa sürede tüm kullanıcılar için yayınlanacağını düşünüyoruz.
Yorum yap

*