Sosyal Media
sefa

Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4'ün Lansman Tarihi! Güncellendi

Samsung markasının katlanabilir cep telefonu teknolojisinde en yeni modelleri olacak olan Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4’ün lansman tarihleri sızdırıldı. Gelen bilgilere göre bu iki efsane cihaz çok yakın bir tarihte şirket tarafından yayınlanacak. Özellikle teknoloji meraklıları tarafından uzun zamandır beklenen bu cihazlar markanın adeta göz bebeği olacak. Normal şartlarda bu cihazlar ile ilgili bugüne kadar birçok bilgi edinmiştik. Ancak, çıkış tarihinde kesin bir bilgi edinmemiştik. Bu bilgiler, gerçekten de bu cihazların kesin çıkış tarihi olabilir.

Sızıntı bilgileri ile ünlü olan Jon Prosser, Twitter hesabı ile Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4’ün 10 Ağustos tarihinden itibaren sipariş alacağını belirtti. Bu bilgiye göre Samsung, 10 Ağustos tarihinde bir etkinlik düzenleyerek bu cihazları ilan edecek. Sipariş konusuna gelince, Samsung markası siparişlerine genelde etkinlikten hemen bir gün sonra başlıyor. Samsung markası her zaman yaptığı bu geleneği tekrar yaparsa siparişler, tanıtım tarihinden itibaren olacak.

Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 Yakında Geliyor!

10 Ağustos etkinliğinde tanıtılacak olan tek cihaz, markanın katlanabilirleri olmayacak. Samsung’un yeni işletim sisteminin yanı sıra markanın en yeni giyilebilir cihazları da bu kervana katılacak. Yine de bununla bitmiyor. Sızıntı bilgisini veren kaynak hangi renklerin geleceğini de bildirdi. Galaxy Z Fold 4’ün Phantom Black, Yeşil ve Bej renk çeşitlerine sahip olacağını bildirdi. Galaxy Z Flip 4 ise Grafit, Mor, Pembe-Altın ve Mavi renk seçeneklerine sahip olacağı öğrenildi. Ancak, sanıyorum ki her ülkeye her renk gönderilmeyecek. Özellikle renkler arasında fiyat farkı olabileceğinden bazı renkler bazı bölgelerde kullanılmayacak.

Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4'ün Lansman Tarihi! Güncellendi

Bu cihazlar, çıkış tarihinden itibaren bazı ülkelerde kesin olarak satışa sunulacak. Diğer ülkelere ise her zamanki olduğu gibi kademeli olarak gönderilecek. Bu cihazların Türkiye’ye gelmesi birkaç ayı bulabilir. Son olarak bu cihazların Snapdragon’un en son işlemcisini kullanacağının bilgisini vermiştik. Türkiye’ye gelecek olan modellerde de çok yüksek bir ihtimal ile Snapdragon’un en son işlemcisi tercih edilecek.


Yorum yap

*