Sosyal Media
yunus

Haftanın En İyi 5 Android (RPG) Oyunu

Haftanın en iyi 5 Android (RPG) oyunu listemize hoş geldiniz.

Bu hafta, Android kullanıcılarının Google Play store üzerinde bulabileceği hepsi birbirinden daha iyi olan 5 farklı aksiyon oyununu sizler için derledik.Sniper Arena PvP Army Shooter

Bu hafta listemizin ilk sırasında yer alan oyun Sniper Arena PvP Army Shooter diğer seçenekleri göre nispeten daha yeni diyebiliriz ve isminden de anlayacağınız üzere oyun PvP modunda oynanıyor. Yani oyundaki rakibinizle karşılıklı olarak savaşmaya başlıyorsunuz da diyebiliriz. İlk olarak üç boyutlu grafikleri ile dikkat çeken ve toplamda 4 farklı harita seçeneği sunan oyun harika bir keskin nişancılık deneyimi vaat ediyor.

Sniper Arena PvP Army Shooter oyununu indirmek için tıklayınız.Darkness Rises

Şu an itibariyle Google Play store girip karşılaşacağınız veriler, oyunun 100 milyondan fazla indirmeye ve 5 üzerinden 4.6 yıldıza sahip olduğunu belirtiyor. Yani oyunumuz halihazırda oldukça popüler olan RPG oyunlarından birisi. Darkness Rises, başarılı grafikler ve yenilikçi oyun deneyiminin yanı sıra oldukça şiddetli savaşlar da vaat ediyor. Tüm bunların dışında oyun karakterleri ve karakter detayları konusunda bazı özelleştirmelere de izin verilen oyuna Google Play store üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Darkness Rises oyununu ücretsiz olarak indirmek için tıklayınız.Dungeon Hunter 5 - Action RPG

Listedeki üçüncü RPG aksiyon oyunumuz isminden de anlaşılacağı gibi oyuncuların gruplar halinde kapıştığı ve milyonlarca ödül avcısı online bir platform. Dungeon Hunter 5 - Action RPG, başarılı grafik özellikleri ve kullanımı kolay kontrol seçenekleri ile öne çıkıyor. Oyun karakterlere göre özelleştirilebilen 900'den fazla zırh ve silah seçenekleriyle oldukça başarılı bir RPG deneyimi sunuyor.


Dungeon Hunter 5 - Action RPG oyununu indirmek için tıklayınız.Nonstop Knight 2

Kısa bir süre önce son güncellemesini de alan Nonstop Knight 2, akıllı telefonlarınız üzerinden ulaşabileceğiniz en iyi RPG savaş oyunlarından birisi olduğunu söylersek abartmış olmayız. Klasik bir rol yapma oyunu özelliklerini içinde barındıran Nonstop Knight 2, Nightmare, Divers dungeons ve Arkadaşlarla oyna gibi birden fazla oyun moduna ve farklı tiplerdeki ekipman seçeneklerine sahip.

Yeni güncelleme ile birlikte oyuncuların, Haftalık turnuvalarda yarışarak özel itemler toplamasına da olanak sağlandığını bahsetmeden geçmeyelim.

Nonstop Knight 2 oyununu indirmek için tıklayınız.Eternium

Klasik RPG konseptindeki Eternium oyununda amacımız tecrübe kazanarak daha da güçlenmek. Oldukça kolay bir kontrol mekanizması olan oyunda gitmek istediğiniz noktaya tıklamanız yeterli oluyor. İskeletlere, zombilere, otomatlara uzaylılara, iblislere, ejderhalara ve daha birçok farklı yaratığa karşı verdiğiniz savaşlar ile gerçekten eğlenceli bir oyun deneyimi sunan Eternium oyununa Google Play store üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Eternium oyunu indirmek için tıklayınız.

En uygun fiyatlı akıllı telefon modelleri için tıklayınız.Yorum yap

*

Yorumlar

  1. Oray Kaya 23/12/2020 12:25

    Listedekilerden Dragon Rises and Dungeon Hunter ve Eternium'u ben de tavsiye ederim. Kaliteli oyunlardır.