Sosyal Media
sengul

Huawei Band 6’nin Özellikleri Belli Oldu

Huawei’in kısa bir süre sonra tanıtacağı yeni akıllı bilekliği Huawei Band 6, Çin’in sosyal medya platformu olan Weibo’da ortaya çıktı. Görsellerine özelliklerine yer verilen Huawei Band 6, resmi tanıtımdan önce meraklılarının karşısına çıkmış oldu.

Huawei Band 6

Xiaomi’nin geçtiğimiz günlerde tanıtılan Mi Band 6 modeline rakip olacak olan Huawei Band 6, kısa bir süre sonra resmi olarak tanıtılacak. Huawei, akıllık bileklik serisi Huawei Band’ın “5” numarasını atlayarak serinin “6” numarasını çıkaracak. Şirketin neden böyle bir şey yaptığı ise henüz bilinmiyor.


Dikdörtgen bir ekran tasarımı ile gelecek olan Huawei Band 6, 1.47 inç büyüklüğüne AMOLED bir ekran ve son derece ince çerçevelere sahip. 2 haftaya kadar pil ömrü sunacak olan Huawei Band 6, sadece 18 gram ağırlığında. Ayrıca akıllı bileklik 5 dakikalık şarj ile 2 gün boyunca kullanım ömrü sunuyor.

TruSeen TM 4.0 kalp atış hızı takibi, TruSleep TM 2.0 uyku izleme, TruRelax TM 2.0 basınç izleme, kalp sağlığı yönetimi ve uyku apnesi risk taraması gibi özelliklere sahip olacak olan Huawei Band 6, şirketin kandaki oksijen seviyesini sürekli olarak izleyebilen ilk akıllı bilekliği olacak.


96 spor moduna sahip olacak olan Huawei Band 6, NFC, uzaktan kamera, gelen aramaları cevaplama gibi özellikleri de destekleyecek. Akıllı bileklik pembe, turuncu, koyu yeşil ve siyah olmak üzere 4 farklı renk seçeneği ile kullanıcılarının karşısına çıkacak.

 Yorum yap

*