Sosyal Media
sengul

Huawei’in Yeni Akıllı Bilekliği Watch Fit Elegant Resmi Olarak Tanıtıldı

Huawei, düzenlendiği etkinlik kapsamında yeni nesil akıllı bilekliği Watch Fit Elegant’ı resmi olarak tanıttı. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Watch Fit’in daha gelişmiş versiyonu olan Watch Fit Elegant, 12 saate kadar pil ömrü sunacak.

Huawei Watch Fit Elegant

1.64 inç büyüklüğünde AMOLED ekrana sahip Huawei Watch Fit Elegant, dikdörtgen çelik kasa ile gelecek. Şık bir tasarıma sahip olan Huawei Watch Fit Elegant’ın sağ tarafına yerleştirilmiş olan tek bir buton bilekliğin daha rahat kontrol edilebilmesine imkan tanıyor.

Lite OS isimli bir işletim sistemine sahip olan Watch Fit Elegant, Huawei’in Kirin A1 işlemcisinden güç alıyor. 12 saate kadar pil ömrü sunan Watch Fit Elegant, şarj konusunda kullanıcıların isteklerini karşılayacağa benziyor.


24 saat kalp atışı ve kandaki oksijen miktarını izleme, 12 tanesi animasyonlu olmak üzere toplamda 96 spor aktivitesinin takibini yapabilme gibi birçok özellik ile gelecek olan Huawei Watch Fit Elegant, dahili GPS sensörüne de sahip. Ayrıca bileklikte, Huawei TruSleep 2.0 ile uyku takibi yapabilme ve kadınlara özel olarak da adet döngülerini takip edebilme özelliği de bulunuyor.

Yağ, nem ve yüksek sıcaklık gibi değişkenlere dayanıklılığı ile öne çıkan bir kayış ile gelecek olan Huawei Watch Fit Elegant, 26 Mart tarihinde sataşa sunulacak.

150 dolar fiyata sahip olan Huawei Watch Fit Elegant’ın Türkiye’ye ne zaman geleceği henüz belli olmadı.

 Yorum yap

*