fcp
 Hesaplı Temmuz Fırsatlarını Sakın Kaçırma

BMW ile ortak yapılan Infinix Note 40 Serisi Racing Edition tanıtıldı

Kemal Y. 11.06.2024 (Güncellenme: 13.07.2024) Takip et
BMW ile iş birliğiyle tasarlanan Infinix Note 40 Serisi Racing Edition akıllı telefonlar tanıtıldı.
BMW ile ortak yapılan Infinix Note 40 Serisi Racing Edition tanıtıldı

Infinix'in Note 40 serisi, Note 40 4G, Note 40 5G, Note 40 Pro 4G, Note 40 Pro 5G ve Note 40 Pro+ olmak üzere beş farklı modelden oluşuyor. Şimdi ise bu modellere Note 40 Serisi Yarış Edition versiyonları da ekleniyor.

Infinix ve BMW İş Birliğiyle Tasarlanan Yarış Edition

Infinix, yeni Yarış Edition cihazlarının "teknolojiye tutkulu gençler için tasarlandığını" ve "hızın ve efsanenin özünü benimsediklerini" belirtti. Bu özel sürüm cihazların arka paneli ve kullanıcı arayüzü, BMW Group Designworks ile birlikte geliştirildi.

BMW İle Ortak Tasarlanan Görsel Detaylar

Infinix'in bu projesi kapsamında, BMW ile birlikte Yarış Edition cihazların arka kapaklarının optimal renk ve malzeme seçimi yapıldı. Arka kapak tasarımı "Hız Kanatları" adını alırken, detaylar ultraviyole baskı teknolojisi kullanılarak oluşturuldu.

BMW İmzası ve Özel Kullanıcı Arayüzü

Arka panelde BMW'ye özgü semboller bulunacak. Ayrıca, cihazlar özel duvar kağıtları ve "yarış pistinin enerjisiyle ilham alınarak" tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü ile birlikte gelecek. Teknik özellikler açısından herhangi bir değişiklik yapılmadı, Yarış Edition modelleri standart modellerle tamamen uyumlu.

Perakende Fiyatlar ve Pazarlar

Yarış Edition modellerin perakende fiyatları, Note 40 4G, Note 40 5G, Note 40 Pro 4G, Note 40 Pro 5G ve Note 40 Pro+ için sırasıyla 209$, 259$, 279$, 309$ ve 329$'dan başlıyor. Bu özel sürüm cihazlar farklı ülkelerde satılacak, bu nedenle perakende fiyatlar bölgeye göre değişebilir.

Infinix'in Note 40 serisine eklediği Yarış Edition modelleri, teknolojiye ve tasarıma önem veren kullanıcılar için çarpıcı seçenekler sunuyor. Sizce bu tarz ortak tasarımlar, teknoloji dünyasına nasıl yansıyacak?
Kemal Yüce

Commodore 64 ile büyüyen, 99999 in 1 kasetlerde tek oyun çıkınca hayatın gerçek yüzünü öğrenen, teknoloji bağımlısı bir birisi.

Yorum yap

Yorumlar

Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol!