Sosyal Media
sefa

iPhone 14 Hakkında Duyulmamış İddialar Geldi

iPhone 14’ün lansman tarihi yaklaşırken, mevcut sızıntıların üstüne ek olarak yeni sızıntılar geliyor. Apple markası şüphesiz dünyanın en güçlü teknoloji markalarından biridir. Bugüne kadar sattığı ürünler ile kendini birçok kez kanıtlamayı başarmıştır. Özellikle iPhone serisi ile konumu çok farklı bir yere taşıyan marka, yeni iPhone serisi ile daha önce yapılmamışları yapacak gibi görünüyor.

iPhone 14 Dörtlüsü 2 Farklı Ekran İle Gelecek!

Yeni gelen bilgilere göre iPhone 14 ailesinin iki modelinde farklı ekranlar tercih edilecek. Buna göre 6.1 inç ekranlı iPhone 14, 6.7 inç ekranlı iPhone 14 Max, 6.1 ekranlı iPhone 14 Pro ve 6.7 inç ekranlı iPhone 14 Pro Max olacak.

Bu, Apple şirketinin Pro modeli olmayan 6.7 inçlik bir iPhone modeli sunacağına işaret oluyor. Ünlü analist Ming-Chi Kuo, iPhone 14 Max’in 900 dolar civarında bir fiyat etiketi olacağını ve bu da Apple şirketi tarafından bugüne kadar piyasa sürülen en uygun fiyatlı 6.7 inçlik cihaz olacağını ifade etti. iPhone 14 ailesinin tasarımı açısından iPhone 14 ve iPhone 14 Max’in, iPhone 13’e oldukça benzer olması bekleniyor. Ancak, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’in ekranında ekstradan delik barındırması bir ihtimaldir. Ekranda ki çentik yerine hap şeklinde bir çıkıntı olacak. Hap ve delik oyukları çentiğin yerini alacak ve ön kamera ile Face ID teknolojisini içerisinde barındıracak

iPhone 14 Hakkında Duyulmamış İddialar Geldi

iPhone 14 serisi henüz tanıtılmadan birçok sızıntı bilgisi gelmeye halen devam ediyor. Bugüne kadar birçok sızıntı bilgisi geldi. Ancak, Apple şirketinin büyük ekran boyutuna sahip yeni bir cihaz çıkartacağını beklemiyorduk. Bu arada bu bilgilerin tamamı sızıntı olarak kabul ediliyor. Yani kesin bir bilgi değidir ve bunların tamamı bir söylentiden ibarettir. Ancak, güçlü bir kanaldan geldiğini söyleyebiliriz. Buna göre, Apple şirketi iPhone 14 ailesi ile birlikte toplamda dört cihaz tanıtacak. Dört cihazdan biri, Apple’ın eski serilerine göre yeni bir cihaz olacak. Büyük boyutlara sahip yeni cihaz, iPhone 6 serisinden sonra çıkan Plus modeli gibi olacak. Plus ismi yerine markanın Max adını tercih edeceğini görüyoruz. Bu durum, büyük ama çok güçlü iPhone tercih etmek istemeyen kullanıcılar için iyi bir haber olabilir.


Yorum yap

*