Sosyal Media
yunus

Lego Star Wars: The Skywalker Saga Çıkış Tarihi Açıklandı

Warner Bros (WB), uzun süredir beklenen LEGO Star Wars: The Skywalker Saga’nın ne zaman çıkacağını açıkladı ve oyunun içeriği ve oynanışı hakkında detaylı bilgiler veren bir fragman yayınladı. Birçok aksilik ve ötelemenin ardından en sonunda çıkış tarihi sevenleri ile paylaşılan LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, 5 Nisan 2022 tarihinde hayranları ile buluşuyor. Yakın bir tarihte oyun severler ile buluşacak olan LEGO Star Wars: The Skywalker Saga’nın fragmanını incelediğimiz zaman bizleri birçok sürprizin ve eğlenceli bir serüvenin beklediğini söyleyebiliriz. Lego Star Wars: The Skywalker Saga, 2016'daki The Force Awakens'tan bu yana ilk Star Wars oyunu olacak ve uzun süre bekleyişin ardından Star Wars hayranlarını oldukça tatmin edeceğine inanıyoruz.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, 5 Nisan Tarihinde Hayranları İle Buluşuyor

Uzun süre boyunca çeşitli aksilikler yaşayan oyun, sevenleri tarafından oldukça merak ediliyor. Bir türlü kullanıcılar ile buluşamayan oyun sonunda 5 Nisan tarihi ile birlikte hayranlarına kavuşacak. Uzun bekleyişin ardından Star Wars hayranları bu oyunu neredeyse her platformdan erişim imkanı sağlayabilecek. Lego Star Wars: Skywalker Saga , Nintendo Switch, PC, Mac, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, PS4 ve PC'de boy gösterecek. Şu ana kadar her anlamda göz alıcı bir yapıya sahip oyunun yayınlanan fragmanını izlediğimiz zaman, dövüş tekniklerinden grafiklere, farklı canavarlardan farklı silahlara kadar bir çok şeye detaylı bir çalışma yapıldığını görüyoruz. En ince detayına kadar tıpkı bir kumaş gibi ince ince işlenen bu oyunun çıkış tarihinin Nisan ayında olacağını hatırlatalım.

Lego Star Wars: Skywalker Saga

Farklı gezegenlere seyahat edebileceğiniz ve oradaki farklı düşmanlarla savaşacağınız sürükleyici bir evren bizleri bekliyor. Şimdiye kadar LEGO oyunlarında karşılaşmadığımız savaş deneyimi ile birlikte oldukça iddialı bir yapım olacak oyun kullanıcılara özgürce hareket edebilecekleri bir alan sunuyor. Ayrıca oyunu oynayan oyun severler, LEGO biçiminde dilediği üçleme ile birlikte bu serüvene başlayıp dokuz filmin sürükleyici konusunu yeniden damarlarında hissedebilecekler. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, oyunculara farklı kombolar yapabileceği saldırı kombinasyonları sunuyor ve tıpkı bir jedi gibi ışın kılıcı ile deliler gibi savaşma fırsatı sunuyor. Ayrıca oyuncuların bu sürükleyici serüven de rotalarını oluşturmaları için Holoprojektörlerindeki galaksi haritasını kullanabilirler. Oyuncular bu uçsuz bucaksız uzay serüvenlerin de efsanevi Millennium Falcon™, Imperial TIE Fighters™, Rebel X-wings™ ve tüyleri diken diken eden birçok araçlarla savaşlara katılıp düşmanları altüst edebilecekler.

Ayrıca oyun severler, Kyber Bricks’leri toplayarak Dark Side, Jedi, Hero, Scavenger, Astromech Droid, Protocol Droid gibi birçok farklı sınıfların özelliklerini aktifleştirebilirler. Son olarak ta efsanevi ve büyük bir kitleye hitap eden 9 filmin içinde bulunan ve aşırı derecede sevilen Lei, Yoda, Boba Fett, Darth Maul ve 300’ün üzerinde oynanabilir karakteri free to play modu ile oynayabilecekler.


Yorum yap

*