Sosyal Media
sefa

Motorola Moto G Stylus 2021’in Özellikleri ve Tasarımı Ortaya Çıktı

Motorola, yeni telefonu Moto G Stylus 2021 modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Telefon henüz tanıtılmadan özellikleri ve tasarımı ortaya çıktı.

Motorola Moto G Stylus 2021, geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan Moto G Stylus modelinin iyileştirilmiş versiyonu olarak piyasaya çıkacak. Tasarım olarak önceki modele kıyasla çok daha farklı olacak olan Motorola Moto G Stylus 2021, kare şeklinde tasarıma sahip arka kamera kurulumu ile gelecek. Fakat telefonun ekran tasarımı ise önceki model ile neredeyse aynı olacak.


Dörtlü arka kamera kurulumuna sahip olacak olan Motorola Moto G Stylus 2021’in 48 MP çözünürlüğündeki ana kamerasına 8 MP çözünürlüğünde ultra geniş açılı lens, 2 MP çözünürlüğünde derinlik sensörü ve 5 MP makro lens eşlik edecek. Telefonun ön panelinde ise 16 MP çözünürlüğünde selfie kamerası bulunacak.


Gücünü Snapdragon 675 işlemciden alacak olan Motorola Moto G Stylus 2021, 4 GB RAM bellek ve 128 GB depolama alanına sahip olacak. Ayrıca telefon, 4.000 mAh kapasiteli bir batarya ile gelecek.

 

 Yorum yap

*