Sosyal Media
yunus

MSI, AMD Ryzen 4000'li İki Yeni Bravo Dizüstü Bilgisayarını Tanıttı

Oyunculara yönelik çıkardığı ürünler ile dünyanın en iyi markalarından biri olan MSI, en yeni Ryzen 4000H serisi mobil işlemcileri ve Radeon RX 5500M grafik birimini kullanan Bravo serisine ait iki dizüstü bilgisayarını tanıttı.

Önceki modellere göre güç verimliliğini iki katına çıkaran yeni Bravo dizüstü bilgisayarlar, Bravo 15 ve Bravo 17 olmak üzere iki model ile kullanıcılarının karşısına çıkacak. Bilgisayarlada 120 Hz ekran yenileme hızı ve AMD FreeSync Premium teknolojisini kullanıyor.


İşlemci olarak AMD Ryzen 7 4800H’ye kadar yükseltilebilen her iki bilgisayar da grafik birimi olarak AMD Radeon RX 5500M GPU kullanacak. RAM olarak da her iki bilgisayarda, 16 GB’a kadar DDR4-3200 MHz RAM yapılandırma seçeneği bulunacak.

Her iki bilgisayarda Cooler Boost 5' sahip. MSI'nın özel Cooler Boost 5 teknolojisi, ısıyı en aza indirmek ve Bravo'nun kompakt şasisi içindeki hava akışını en üst düzeye çıkarmak için iki fan ve altı ısı borusunu birleştirerek performansını en üst düzeye çıkarıyor.


Bu arada, MSI'nın APP Player'ı mobil ve PC arasında kesintisiz oyun oynamaya izin vererek, oyuncuların dizüstü bilgisayarlarında fare ve klavye desteği ile mobil oyunlar oynamasına izin veriyor.

MSI Computer Corp Başkanı Andy Tung, bilgisayarlar ile ilgili yaptığı açıklamasında "Dünyanın ilk 7nm oyun dizüstü bilgisayarı olan Alpha 15'imizin başarısına dayanarak, sektördeki en iyi orta sınıf oyun dizüstü bilgisayarını araştırmaya ve geliştirmeye karar verdik. Bravo serisinin güç verimliliğini önceki nesle kıyasla başarılı bir şekilde iki katına çıkardık ve yüksek performanslı dizüstü bilgisayar kullanıcılarının rahatlıkla tercih edebileceği bir fiyatla piyasaya çıkardık." ifadelerini kullandı.

Fiyat

Bravo 15 ve Bravo 17, şu anda Newegg’de ön siparişe açılmış durumda. Fiyatlarına baktığımızda Bravo 15, 929 dolardan Bravo 17 ise 1.099 dolardan başlayan etiket fiyatına sahip.
Yorum yap

*