Sosyal Media
sengul

NBA 2K21’nın Demo Versiyonu Yayınladı

Basketbol oyunu severlerin uzun süredir merakla bekledikleri NBA 2K21’nın demo sürümü nihayet yayınladı. 2K Games tarafından yayınlanan NBA 2K21’in demo sürümü PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarında oynanabilir durumda. Yayınlanan sürüm sayesinde kullanıcılar, dört farklı takımda NBA 2K21’in yeni mekaniklerini test edebilecekler.

Oyunu oynayan kullanıcılar, Kobe Bryant ve the All-Time Lakers, Bill Russell ve the All-Time Celtics, Giannis Antetokounmpo ve the Milwaukee Bucks ya da Kawhi Leonard ve the Los Angeles Clippers takımlarından birini seçebilecekler. Ayrıca oyunun demo sürümü “MyPLAYER” özelliğinin kullanılmasına da izin veriyor.


Kullanıcılar, yenilenen atış mekanikleri de dahil olmak üzere oyuna gelen tüm yeni özellikleri test etme imkanına sahip olacaklar. Böylece NBA 2K21’in neler getireceğini de görmüş olacaklar. Ayrıca NBA 2K21’in demo sürümünü alan kullanıcılar, oyunun tam sürümü piyasaya çıktığında demo sürümündeki verilerini de tam sürüme aktarabilecekler.

NBA 2K21’i indirmek için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.

PC versiyonu

PlayStation 4 sürümü

Xbox One sürümüYorum yap

*