Sosyal Media
yunus

OPPO Reno 8 Serisinin Görselleri Ortaya Çıktı

Vivo ve Realme gibi BBK Electronics'in alt kuruluşu olan OPPO, 23 Mayıs tarihinde düzenleyeceği etkinlik ile beraber OPPO Reno 8 ailesini tanıtacak. OPPO Reno 8, Reno 8 SE ve Reno 8 Pro olmak üzere 3 farklı modelden oluşacak Reno 8 serisinin bazı görselleri ortaya çıktı. Ayrıca cihazların bazı teknik özellikleri ve renk seçenekleri de sızdırılan haberler arasında.

OPPO Reno 8, Reno 8 SE ve Reno 8 Pro

OPPO Reno 8 Serisi, Lansman Öncesi Sızıntı Kurbanı Oldu

İnternete sızdırılan görsellere baktığımızda OPPO Reno 8 ailesinin yeşil, sarı, siyah ve mavi renk seçenekleri ile tanıtılacağını görüyoruz. 23 Mayıs tarihinde Çin’de tanıtılacak olan Reno 8 serisi, tasarım olarak oldukça iddialı olacak. Sızdırılan görselleri ayrıntılı incelediğimiz zaman seride yer alan cep telefonu modellerinin arka kısmında dörtlü kamera kurulumuna ev sahipliği yapacağını görüyoruz. İnternete sızdırılan diğer bir görseli incelediğimiz zaman ise Reno 8 serisinin en güçlü üyesi olan Reno 8 Pro modelinin ön kısmını görüyoruz.

OPPO Reno 6 Pro, OPPO Reno 7 Pro ve OPPO Reno 8 Pro

Hatta görselde Reno 8 Pro modeli, kendinden önceki nesil cep telefonu modelleri ile kıyaslanmış. Görseli incelediğimiz zaman Reno 8 Pro modelinin kendinden önceki modellere göre daha zarif ve ince bir model olacağını görüyoruz. Ayrıca Reno 8 Pro modeline baktığımızda diğer modellerden farklı olarak ön kısımda yer alan kameranın yerinin farklı olduğunu görebiliyoruz. Son olarak OPPO Reno 8 serisinde yer alacak modellerin hangi işlemcilere ev sahipliği yapacağını sizlerle paylaşalım. Sızdırılan bilgilere göre OPPO Reno 8 Pro modeli gücünü Dimensity 8100 işlemcisinden, OPPO Reno SE modeli Dimensity 1300 işlemcisinden ve son olarak serinin giriş modeli OPPO Reno 8 modelinin Snapdragon 7 Gen 1 işlemcisinden alacak.


Yorum yap

*