Oyun

Flight Simulator için Home Cockpit Rehberi

Flight Simulator için Home Cockpit Rehberi

Flight Simulator ile home cockpit yapmak isteyen kişilerin bilmek isteyecekleri önemli bilgileri paylaştık. Bu bilgileri göz önünde bulundurarak home cockpit yapım aşamasına geçebilirsiniz.

Oyun mu? Gerçek mi?

Oyun mu? Gerçek mi?

Unreal Engine oyun motorunda paylaşılan bir görüntünün gerçek olup olmadığı tartışma konusu oldu. Görüntüde ki gerçeklik o kadar iyi ki, gerçek hayattan alınmış bir görüntü gibi görünüyor.

Ekran Kartı Olmayan Bilgisayar ile Oyun Oynamak!

Ekran Kartı Olmayan Bilgisayar ile Oyun Oynamak!

Bir oyun bilgisayarına ihtiyaç duymadan oyun oynamak artık mümkün hale geldi. Gerekli şartları yerine getirdiğiniz taktirde, en basit bir bilgisayar ile 200 FPS’te CS GO oynayabilirsiniz.

GTA VI Nasıl Bir Şey Olacak?

GTA VI Nasıl Bir Şey Olacak?

Rockstar Games’in en sevilen oyun serisi GTA’nın yeni serisinin ne zaman geleceği çok büyük merak konusu oldu. Yaptığımız çalışmalara göre oyun en erken 2024 yılına kadar gelmeyecek.

Pilot Olmanın İlk Yolu FSX\'den Geçiyor

Pilot Olmanın İlk Yolu FSX'den Geçiyor

Pilot olma hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz inanılmaz bir platform. Burada öğrendikleriniz, gerçek hayatta çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

2022\'nin En iyi Andorid Oyunları! PUBG Üzgün

2022'nin En iyi Andorid Oyunları! PUBG Üzgün

Dünya genelinde en çok tercih edilen 10 Android oyununu sizler için derledik. İçlerinden kendinize en uygun olanını bularak oynayabilirsiniz.