Sosyal Media
sefa

Pixel Buds Pro'ya EQ Özelliği Geliyor!

Google şirketinin en yeni Bluetooth kulaklıklarından biri olan Pixel Buds Pro, yakın zamanda bizimle birlikte olacak. Şirketin, bugüne kadar piyasaya sürdüğü en gelişmiş ve en yeni Bluetooth kulaklık olacak. Google’ın Pixel Buds Pro’su ile alakalı bugüne kadar birtakım bilgiler elde ettik. Bu bilgiler genellikle sızıntı bilgilerinden oluşuyordu. Tabii, şirketin de bu kulaklıklar ile alakalı yaptığı açıklamalarda bulunuyordu.

Pixel Buds Pro’ya EQ Özelliği Geliyor! 22 Eylül’de Bizlerle

Hem şirketin hem de bugüne kadar elde ettiğimiz sızıntı bilgilerine göre yeni Pixel Buds Pro’nun nasıl bir şey olabileceği konusunda bilgi sahibi olmuştuk. Hem tasarım hem de teknoloji konusunda Buds Pro’nun nasıl bir kulaklık olabileceğini az çok tahmin edebiliyoruz. Özellikle yeni kulaklığın renderlarına baktığımızda tasarımı bizi gerçekten çok etkilemişti.

Yeni kulaklığın aktif gürültü önleme gibi özellikleri standart olacak gelecek. Pixel Buds Pro ile ilgili gelen son rapora göre kulaklığa bir de EQ özelliği gelecek. Bu gibi gelişmeleri göz önünde bulundurduğumuzda Google’ın bu ürünü halen geliştirdiğini anlayabiliyoruz. Tabii, söz konusu Google şirketi olduğunda bu gelişmelerin deneyimi iyileştirmek olduğunu ve Google’ın en iyi yaptığı işin bu olduğunu bildiğimizden dolayı böyle bir gelişmenin olması bize çok normal geliyor.

Pixel Buds Pro'ya EQ Özelliği Geliyor!

Pixel Buds Pro, zaten önceki nesillere göre çok daha farklı ve gelişmiş bir Bluetooth kulaklık olacak. EQ özelliğinin gelmesi, bu ürünü daha premium bir hale getirecek. Hem Google hem de kullanıcılar tarafında özel bir ürün olacak. Kullanıcılar bir EQ kaydırıcısının görünmesini beklerken, Pixel Buds Pro’yu kutusundan çıkarır çıkarmaz seveceğimiz çok fazla özelliği olacak. Yukarıda belirttiğim aktif gürültü önleme ve şeffaflık özelliğini burada hiç bahsetmiyorum bile.

Google şirketi görünüşe göre henüz kesin bir çıkış tarih vermedi. Ancak, bir zaman çerçevesi verecek gibi görünüyor. Kulaklığın gelişmelerini takip ettiğimizde, yeni Pixel Buds Pro’nun birkaç ay içerisinde geleceğini düşünmüyorum. Özellikle rekabet edecek bir ürün olacağı için, bu kulaklıkların bu yılın sonbaharında geleceğini tahmin ediyorum. Tabii, sayılı gün çabuk geçer. Bu yılın sonbaharının da çabuk geleceğini düşünüyorum. Yaptığım çalışmalara göre Pixel Buds Pro’nun çıkış tarihi 22 Eylül olacak.


Yorum yap

*