Sosyal Media
sefa

PlayStation Plus’ın Nisan Ayındaki Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Sony’nin PlayStation Plus üyelerine her ay sunduğu ücretsiz oyun kampanyası devam ediyor. PlayStation Plus üyelerinin Nisan ayında alacağı ücretsiz oyunlar da belli oldu. Kullanıcılar Days Gone, Zombie Army 4: Dead War, ddworld: Soulstorm isimli oyunlara ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek.

1 Nisan’dan 1 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak kampanyadan PlayStation 4 ve PlayStation 5 kullanıcıları faydalanabilecek. İşte ücretsiz olacak oyunlar…

Days Gone


Eski motosiklet çetesi üyesi olan ve ölümün çepeçevre sardığı topraklarda yaşama tutunacak bir sebep arayan ganimet avcısı Deacon St. John’ın yerine geç. Değerli eşya ve silah üretecek ekipmanlar bulmak için terk edilmiş yerleşkeleri yağmala veya şansını, adil ticaret veya daha kanlı yollarla hayatını sürdürmeye çalışan diğer afetzedelerde dene.

İnsanoğlu küresel bir salgın kriziyle dibe vurdu ve Kaçık olarak bilinen vahşi yaratıkların istilası altında. Zorlu Pasifik Kuzeybatısı’nda yeni bir hayata başlarken atacağın ilk adımlar, aynı zamanda son adımların olabilir.

Zombie Army 4: Dead War


Hitler'in sürüleri tüyler ürperten savaş için geri geldiler. Direniş güçleri Zombi Hitler'i yendi ve onu cehennemin dibine gönderdi ama ölüler tekrar uyandı ve şimdi daha da açlar. Olağanüstü bölümlerle Zombie Army Trilogy'nin alternatif hikayesini devam ettir, Kurtuluş Tugay'ını İtalya ve ötesine taşıyan korkunç planı ortaya çıkar.

Oddworld: Soulstorm


Doğrudan 2014 Oddworld: New ‘N’ Tasty, Oddworld: Soulstorm olaylarından sonra geçen ikinci oyunda Abe’nin kahramanlık macerasını oynayın.

Abe, Glukkonlar'ın mega şirket makineleri tarafından çiğnenmek üzere olan ümitsiz Mudokon çarkından bir dönüşüm geçirir ve umut ışığı olmak üzere yükselen, beklenmedik bir kahramana dönüşür.

 Yorum yap

*