Sosyal Media
sefa

Snapchat, Siyahiler için Finansman Desteği Verecek! 10.000 Dolar Maaş

Snapchat şirketi, günden güne popüler olan siyahi yaratıcılar için finansman ve mentörlük desteğini duyurdu. Şirket, bu kişiler için bir yıllık bir hızlandırma programı yapacağını açıkladı. Büyük potansiyele sahip 25 siyahi fenomeni seçecek ve yaratıcı içeriklerini desteklemek için bu kişilere inansman, rehberlik ve diğer kaynakları sağlayacak. Şirkete göre seçilen siyahi kişiler 12 ay boyunca aylık 10.000 Dolar maaş alacak. Ek olarak platform içerisinde mevcut olan en iyi içerik oluşturuculardan mentörlük desteği alabilecekler.

Snapchat şirketinin ortakları Google Pixel, Westbrook Media ve UNCMMN, katılımcılar için eğitim müfredatı ve özel atölye çalışmaları gibi konularda bu kişilere yardımcı olacak. Tüm içerik oluşturucular Snap Star statüsüne aktarılacak ve platformdaki yeni özelliklere erken erişim sağlayabilecek. Böylelikle onlar hakkında geri bildirimlerde bulunabilecekler. Bununla birlikte şirket, içerik oluşturmaya yardımcı olabilmek adına bu kişilere bir adet Google Pixel hediye edecek. Markanın resmi duyurusunda hangi model olacağı konusunda bir bilgi yok. Ancak, bazı kaynaklarda bu cep telefonu modelinin Pixel 7 Pro olacağı söyleniyor. Snapchat’in bu programı Kasım ayında başlayacak. Pixel 7 Pro’da o zamana kadar çıkış yapacağı için bu bilgi doğru olabilir.

Snapchat, Siyahi Yaratıcılara Finansman ve Mentörlük Desteği Verecek! 10.000 Dolar Maaş

Bu programa dahil olabilmek için şirketin şartlarını taşıyor olmanız gerekiyor. Bu şartlar arasında ilk yer alan madde zenci olmanız. Bunun dışında programa başvuru yapmış olmanız gerekiyor. Başvurular 12 Ağustos tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar başvuru yapmış olmanız gerekiyor. Aksi halde programa dahil olamayacaksınız. Tüm başvurular değerlendirildikten sonra sonuçlar Eylül ayında tüm kullanıcılara bildirilecek.

Snapchat, Siyahiler için Finansman Desteği Verecek! 10.000 Dolar Maaş

Bugüne kadar birçok teknoloji şirketi, yeteri kadar üretilemeyen içerikleri desteklemek amacı ile birtakım programlar başlattı. Bu gibi programlar, özellikle geleceği parlak kişiler için çok önemli programlardandır. Bu programlar sayesinde kendinizi daha iyi öne çıkarabileceksiniz. Bununla birlikte bir geliriniz bile olacak. Snapchat şirketi, seçilen 25 kişiye aylık 10.000 Dolar maaş verecek. Bu miktar bir kişinin hayatını idame ettirebilmesi için çok iyi bir miktar. Bir de bu gelirin, sadece sosyal medya kullanarak kazanıldığı gerçeğini göz önünde bulundurursak gerçekten çok güzel bir gelir olduğunu söyleyebilirim. Bunun yanı sıra Snapchat gibi büyük bir sosyal medya platformunda çalışıyor olmak gerçekten çok güzel bir ayrıcalık olurdu açıkçası.


Yorum yap

*