Sosyal Media
yunus

Sonunda Ghostwire Tokyo'nun Çıkış Tarihi Belli Oldu

Ghostwire: Tokyo, Tango Gameworks tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanacak olan bir aksiyon-macera oyunudur. Ayrıca Ghostwire, Microsoft PlayStation 5'e özel zamanlı piyasaya sürülecek. Oyun, yayınlanan bir video ile birlikte bekleyenleri heyecanlandırmayı başardı. Bildiğiniz üzere Ghostwire: Tokyo, bundan 3 - 4 yıl önce oyunculara duyurmuştu, fakat o günden sonra bir daha oyun hakkında bir bilgiye ulaşamamıştık. Uzun sürenin ardından Bethesda yayınladığı video ile birlikte oyunun çıkış tarihini de duyurdu.

Ghostwire: Tokyo, Tango Gameworks tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanacak olan bir aksiyon-macera oyunu

Aslında bu oyun Tango Gameworks için de önemli bir yere sahip. 2017 tarihinde en son The Evil Within 2’nin geliştiriciliğini üstlenen Tango Gameworks, uzun süreden sonra bir projede yer alıyor. Ghostwire: Tokyo oyunu konu olarak, tehlikeli bir okültist tarafından gerçekleştirilen ve Tokyo nüfusunun bir anda ortadan kaybolmasına neden olan ölümcül doğaüstü güçler tarafından istila edilmesini anlatıyor. İntikam arayışında olan güçlü bir spektral varlıkla müttefik olun ve Ghostwire: Tokyo'da bilinmeyenle yüzleşirken ortadan kaybolmanın arkasındaki karanlık gerçeği ortaya çıkarmak için güçlü bir yetenek cephaneliğinde ustalaşmanızı sağlayacak.

25 Mart 2022 Tarihinde GhostWire: Tokyo Kullanıcılar İle Buluşuyor

Ghostwire: Tokyo çıkış tarihi 25 Mart 2022’de oyuncular ile buluşacak. Oyuncular, doğaüstü tehditle savaşmak için yükseltilebilir elementsel güçlerin ve hayalet avlama becerilerinin bir kombinasyonunu kullanacak. Oyunda, oyuncular Tokyo'nun doğaüstü bir varlık tarafından çarpıtılmış eşsiz bir görüntüsünü keşfedecek. Ultra modern şehir manzarasından geleneksel tapınaklarına ve dar sokaklarına kadar her yeri keşfedeceğiniz muazzam bir oyun bizleri bekliyor.

GhostWire: Tokyo Kullanıcılar İle Buluşuyor

Ghostwire: Tokyo Özet Bilgiler

  • Platform: PS5, PC
  • Çıkış: 25.03.2022
  • Yayınlayan: Bethesda
  • Tür: Aksiyon, Macera

Yorum yap

*