Sosyal Media
sengul

Trump’ın Uygulaması: Truth Social, App Store’da Yerini Aldı

Bildiğiniz üzere ABD seçimlerinden sonra Trump’ın Facebook ve Twitter hesapları kapatılmıştı. Bu olayın ardından Donald Trump, kendi sosyal medya platformunu kuracağını söylemişti. Bazı sorunlar yüzünden gecikmeye uğrayan Truth Social uygulaması App Store’da yerini aldı. Kullanıcıların şu anda Truth Social uygulamasını kullanamadığını, sadece kayıt oluşturabildiklerini belirtelim.

Truth Social uygulaması

Truth Social Gündemdeki Yerini Aldı

Trump’ın piyasaya sunduğu Truth Social uygulamasının şu anda tam anlamıyla hazır olduğunu söylemek mümkün değil. Daha yeni olduğu için kullanıcılar bazı hatalar ile karşılaşıyor. Bazı kullanıcı deneyimlerine göre, uygulamaya hesap oluşturmak için istenen bilgileri (telefon numarası, e-posta) girdiğiniz zaman hata mesajı ile karşılaşıyorsunuz. Diğer bir sorun ise, kullanıcıların kayıt işlemini bitirdikten sonra bekleme listesine alınması. Bu gibi sorunların normal olduğunu belirtelim. Uygulama yeni çıkış yaptı ve bazı hataların olması normal. Ayrıca söylentilere göre, uygulamanın kusursuz bir şekilde çalışması Mart ayını bulacak.

Truth social arayüzü

Kendi sosyal medya platformunu kuran ve kullanıcılar ile buluşturan Trump’ın ilerleyen dönemlerde nasıl bir başarı yakalayacağı merak konusu.


Yorum yap

*