Sosyal Media
sengul

Üst Düzey Özelliklere Fiyata Sahip Razer Blade 15 Studio Edition Tanıtıldı

Oyunculara yönelik çıkardığı ürünler ile tanınan Razer, bugün ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz hafta NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER ekran kartlı Blade Pro 17’nin tanıtımını yapan Razer, bugün ise daha çok tasarımcıların tercih edebileceği yeni bilgisayarını kullanıcılarının beğenisine sundu.

Blade serisinin en yeni üyesi olan Razer Blade 15 Studio Edition, özellikle içerik üreticileri ve tasarımcılar için için dizayn edildi. 

Razer Blade 15 Studio Edition 

Şık ama bir o kadar da sade görünüme sahip olan Razer Blade 15 Studio Edition, 4K çözünürlüğünde OLED dokunmatik bir ekran ile gelecek. Bilgisayarın ekranı DCI-P3 renk gamını yüzde 100 oranda kaplıyor.


Intel'in 10. nesil 8 çekirdekli Core i7 işlemcisinden güç alan Razer Blade 15 Studio Edition, 32 GB RAM bellek ve NVIDIA Quadro RTX 5000 ekran kartına sahip. Üst düzey donanım özelliklerine sahip olan Razer Blade 15 Studio Edition, kullanıcılarına mükemmel bir performans vadediyor.

Şimdilik ABD ve Kanada'da 4.299 dolarlık fiyat etiketi ile satışa sunulan Razer Blade 15 Studio Edition, kısa süre sonra diğer ülkelerde de satışa çıkacak.

Yorum yap

*