Sosyal Media
yunus

WhatsApp Masaüstü Versiyonu İçin Yeni Bir Güncelleme Yayınladı

Dünyanın en çok tercih edilen anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, masaüstü sürümünü de unutmadı. Şirket bugün masaüstü sürümü için yeni bir güncelleme yayınladı.

WhatsApp Masaüstüne Gelen Yeni Özellikler

WhatsApp, 2.2049.8 numaralı güncelleme ile kullanıcılarına yeni özellikler ve yeni tasarım seçenekleri sunuyor. Güncelleme, karanlık mod seçeneğini de getiriyor.

Son zamanda birçok uygulamanın karanlık mod desteğine kavuştuğu ve kullanıcıların da severek tercih ettiği karanlık mod özelliği yeni güncelleme ile artık WhatsApp masaüstü versiyonunda olacak. Güncellemeden sonra WhatsApp’ın arka planı siyah renge dönecek. Fakat WhatsApp’ın klasik olan yeşil rengi ise aynı şekilde koruncak. Ayrıca karanlık mod desteği WharsApp Web sürümü için de kullanılabilecek.


Güncelleme ile gelen bir diğer yenilik de çıkartmaların yenilenecek olması. Önceki sürümde çıkarmalar mevcut olsa da sadece varsayılan ve sınırlı sayıda oldukları için kullanıcılar bu durumdan şikâyetçiydi. Yeni güncelleme ile bu soruna da çözüm getirilmiş oluyor.Yorum yap

*