Sosyal Media
sefa

Xiaomi Mi A2'ye Android 9.0 Pie Müjdesi!

Çinli akıllı cihaz üreticisi Xiaomi, Mi A2 akıllı telefonu için, Android 9.0 Pie güncellemesini dağıtmaya başlıyor.

İlk olarak Hindistan’da ki kullanıcıların buluşacağı Android 9.0 Pie güncellemesi 25 Aralık tarihinde dağıtılmaya başlanacak. Yazılım güncelleme paketi cihaz için yeni uygulama özellikleri, adaptif parlaklık vs. gibi birçok geliştirme içeriyor.


Yeni güncelleme, navigasyon uygulaması için başlı başına bir yenilik niteliğinde. Yeni eklenen navigasyon butonları ve tamamen güncellenen ve iyileştirilen arayüz ile daha başarılı bir uygulama deneyimi sunulmuş. Yalnız tüm Xiaomi Mi A2 kullanıcıları güncellemeyi aynı zamanda almayacak hatta bazılarının bir süre beklemesi de gerekecek haberiniz olsun.

Xiaomi Mi A2 Güncellemesini İndirmek İçin:

Xiaomi Mi A2 akıllı telefonunuzun, Android 9.0 Pie güncellemesi geldi mi? Yoksa gelmedi mi? Diye kontrol etmek için yapmanız gerekenler basit. Hemen “Ayarlar” sekmesine gidiyoruz ve oradan “Sistem Güncellemesi” sekmesine tıklayarak güncellememizin bize ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebiliriz.

Bunun bir OTA güncellemesi olduğunu hatırlatalım ve eğer cihazınız güncellemeyi aldıysa basit bir şekilde üzerinde tıklayıp yüklemeyi yapmanız yeterli olacaktır. Herhangi bir problem yaşamamanız adına güncellemeyi yapmadan önce verilerinizi yedeklemenizi ve güncelleme esnasında da Wi-Fi ağına bağlanmanızı öneririz.Yorum yap

*