Sosyal Media
sefa

Xiaomi Mi Band 7'nin Pro Varyantı Gelebilir!

Bir teknolojik ürünün Pro varyantı artık tüm markalar tarafından kullanılan popüler bir satış tekniği haline geldi. Adında Pro olan bir ürünün daha fazla özellik ve daha fazla performans verdiğini artık hepimiz biliyoruz. Pro olan ürünler genel olarak normal modellere göre çok daha pahalı olabiliyor. Xiaomi markası birçok teknoloji ürününde Pro varyantını tercih ediyor. Xiaomi Mi Band ailesinde ki büyük talepler doğrultusunda markanın Pro varyantını çıkartacağı işaret ediliyor.

Mi Band 7 Pro’ya bir işaretin Mi Door Lock uygulaması ile keşfedildiğini söyleyebilirim. Bu bilgi Çin’ni twitterı olan Weibo’da paylaşıldı. Paylaşılan görsellere göre Pro modelin çok bir şey vermeyeceği görünüyor. Bu arada bu bilginin bir sızıntıdan ibaret olduğunu belirtmeliyim. Marka, Pro modelin geleceği veya gelmeyeceği konusunda bir bilgi vermedi. Ek olarak, Pro modelin yanında normal model hakkında da henüz bir bilgi bulunmuyor. Ve her iki cihazda da ne gibi bir farklılık olacağının da bir bilgisi yok.

Xiaomi Mi Band 7’nin Pro Modeli Yolda mı?

Farklı markaların Pro varyantlarına baktığımızda ki hepsinde hemen hemen aynı durum geçerli oluyor, Pro modelde daha ince ve daha büyük bir ekran, daha büyük bir pil ve ekstra özellikler olabilir.  Xiaomi Mi Band 7’nin Xiaomi 12 Ultra ile birlikte duyurulacağını düşünüyorum. Marka bir sürpriz yapıp Pro varyantını da tanıtabilir. Bu cihazların çıkış tarihi ile ilgili yine resmi bir bildiri yok. Ancak, geçmiş zamanda elde ettiğimiz bilgilere göre cihazın Temmuz tarihinde çıkacağını düşünüyorum.

Xiaomi Mi Band 7'nin Pro Varyantı Gelebilir!

Özellikle Mi Band 7’de çok fazla özellik olmasını bekliyorum. Xiaomi markasının bu akıllı bileklik serisi en çok sporcular tarafından kullanılıyor. Cihazın en güzel özelliği aşırı dayanıklı ve kaliteli olması. Bunun yanında sporunu ve bedeninizi anlık olarak kontrol edebileceğiniz bir dizi özellikleri var. Bu sayede bir sporcu istediği tüm bilgilere anında ulaşabiliyor. Dolayısıyla sporcuların çok tercih etmesi oldukça normal. Xiaomi Mi Band 7’den sonra eğer gerçekten Pro modeli çıkarsa, marka bu alanda gerçekten çok büyük değişiklikler yapabilir.


Yorum yap

*