Sosyal Media
sefa

Xiaomi'nin Pop-Up Selfie Kameralı Yeni Redmi Modeli Ortaya Çıktı

Son dönemin yükselişteki teknoloji markalarından Çinli Xiaomi cephesinden gelen bilgilere göre, şirket açılır-kapanır selfie kamerasına sahip yeni bir Redmi akıllı telefon modelinin tanıtımına hazırlanıyor.

Çin'in ünlü sosyal medya platformu Weibo üzerinden yapılan, çerçevesiz ve çentiksiz bir ekrana sahip olan akıllı telefon paylaşımı akıllara "Redmi ürün gamına yeni bir model mi ekleniyor?" sorusunu getirdi.


Halihazırda Oppo, Vivo ve birçok üretici tarafından kullanılan son zamanların trend tasarımı açılır-kapanır selfie kameralı modeller geçtiğimiz her gün daha da yaygın hale geliyor. Anlaşılan Xiaomi de biraz daha geç kalmadan pastadan biraz pay almak istedi.

Yeni Redmi modeli hakkında parça parça paylaşılan bilgileri birleştirecek olursak;

Akıllı telefonun açılır-kapanır selfie kamerasının yanı sıra, ana sensörü 48 MP çözünürlüğünde olan ve 3 lensten oluşan bir ana kamera sistemi taşıması bekleniyor. Üzerinde 4,000mAh kapasitesinde bir batarya kullanılması beklenen orta seviye kategorisindeki akıllı telefonun gücünü Qualcomm'un en yeni işlemcilerinden olan Snapdragon 730 SoC modelinden alacağı ise diğer bir önemli detay.

Bu gizemli paylaşımla merak uyandıran yeni Redmi modeli hakkındaki gelişmeler için bizi takip etmeyi unutmayın.Yorum yap

*