Sosyal Media
sengul

5 Yeni Nokia Geliyor

Nokia telefonların evi HMD Global, ödüllü Android portföyüne 4 yeni akıllı telefon eklendiğini duyurdu: Nokia 8 Sirocco, Nokia 7 Plus, yeni Nokia 6 ve Nokia 1.

Bu yeni modellere ek olarak Android akıllı telefonlara ek olarak, ikonik Nokia 8110 yeniden hayat bularak, 4G bağlantı, Google Assistant, Google Maps, Google Search, Facebook ve Twitter gibi uygulamalarla birlikte kayan kapaklı tasarımıyla kullanıcıların beğenisine yeniden sunuldu.

 Android One ile Güçlendi3 yeni Nokia akıllı telefon, Nokia 8 Sirocco, Nokia 7 Plus ve yeni Nokia 6, Android One ailesine katılarak, Google tarafından tasarlanan yüksek kalitede yazılım deneyimi sunuyor. Her bir telefon, en güncel Yapay Zekâ (AI) tabanlı inovasyonlarla her zaman yeni kalırken, Google tarafından sağlanan en üst seviye güvenliğe kavuşuyor.

Nokia 8 Sirocco:

Nokia akıllı telefonların zengin tasarım mirasından ilham alınan Nokia telefonlar, Nokia 8 Sirocco’nun zarif tasarımı ve kompakt yapısıyla, ince işçilik ile amacına uygu inovasyonun ideal karışımını temsil ediyor. Geliştirilmiş Çift-Görüş, ZEISS lens ve Nokia’nın özenle ayarlanmış ses gücüne sahip olan etkileyici hikaye aktarım özellikleriyle Nokia 8 Sirocco, bugüne kadarki en güzel Nokia akıllı telefon.

Kavisli camını saran özenle tasarlanmış paslanmaz çelik çerçeve, dayanıklılık ve güzelliği bir arada sunuyor. Yalnızca 2 milimetre kalınlığındaki kenarıyla Nokia 8 Sirocco, baştan uca 2K 5.5 inç pOLED ekranını saran daha küçük çerçeve ve kavisli gövdeye gömülmesiyle ultra kompakt bir his veriyor.

Bununla birlikte 2x optik yakınlaştırma özelliğine sahip ikinci bir 13 MP’lik sensör kaliteyi artırıyor. Pro Camera modu ile tamamen kullanıcıların istediği gibi kontrol edilmesine olanak tanıması, çekilen her bir fotoğrafın bir profesyonelin elinden çıkmış hissi yaratmasını sağlıyor.

Nokia 7 Plus:

Nokia 7 Plus, ekranı, gücü, tasarımı ve özellikleriyle akıllı telefon portföyünün gerçek kahramanı haline getiriyor. Inovatif optik donanımı ve resim algoritmasıyla Nokia 7 Plus, her anı hayatın ta kendisi olan bir fotoğrafa dönüştürüyor. Geliştirilmiş Çift-Görüş, çift arka sensöre sahip ZEISS optik lensler aşırı hassas 12MP geniş açı ana kamera ile hem düşük ışıkta hem de aşırı parlak durumlarda mükemmel performans sunarken, 13 MP’lik kamera 2x optik yakınlaştırma ile birlikte istenen anların daha da yakında olmasını sağlıyor.
Yeni Nokia 6:

Yeni Nokia 6, daha güçlü performans ve yeni özelliklerini daha kompakt ve sağlam bir gövdede buluşturuyor. Ödüllü selefinden yüzde 60 daha hızlı olan ve Çift-Görüş, ZEISS optik, USB-C hızlı şarj, daha kompakt ekran ve gövde oranı, Nokia uzaysal ses ile saf, güvenli ve en güncel Android Oreo özellikleriyle kullanıcılarla buluşuyor.

Hasara dayanıklı Corning Gorilla Glass ile güçlendirilen 2.5D ekranıyla yeni Nokia 6, kompakt ve yenilenen gövdesiyle evladiyelik olarak üretildi. Kullanıcıların hızlı ve sorunsuz bir performansı gün boyu elde edebilmesi için Qualcomm Snapdragon 630 mobil platformu entegre edildi.
Nokia 8110:

Efsaneleşmiş kayan kapak tasarımıyla akıllarda yer eden Nokia 8110, 4G özelliğiyle geri dönüyor. Bir akıllı telefonda bulunması gereken tüm donanıma sahip telefon, ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyor.

Kullanımı kolay ve daha önce alışık olunan bir arayüzle gelen Nokia 8110’un bağımlılık yapan ekseni üzerinde helikopter gibi döndürülmesinin yanı sıra kapağı kaydırarak çağrıları cevaplayabiliyor veya sonlandırabiliyorsunuz. Bir Nokia telefonundan beklenen tüm ustalığa ve özelliklere sahip telefon, dayanıklı ve güvenli yapısıyla öne çıkıyor. Google Assistant, Google Search, Google Maps, Facebook ve Twitter gibi popüler uygulamaları kullanabileceğiniz Nokia 8110 ile kolayca e-mail alıp yollayabiliyor, takviminizi Outlook ve Gmail ile eşleştirebiliyorsunuz. Qualcomm® 205 Mobile Platform’a sahip telefon, efsane oyun Yılan’ın da yenilenmiş versiyonuyla kullanıcılara sunulacak.Nokia 1:

Teknolojide çığır açan donanımıyla bir Nokia telefondan bekleyeceğiniz tüm akıllı telefon gereksinimlerini yerine getiren Nokia 1, tasarımıyla da dikkat çekiyor. Telefon, 1GB veya daha az RAM’e sahip telefonlar için optimize edilmiş Android Oreo™ (Go edition) işletim sistemiyle satışa çıkıyor. Hafif ve hızlı cevap veren menülere sahip Nokia 1’i kullanarak, Google Play™ Store’daki WhatsApp, Facebook, Instagram veya mobil bankacılık uygulamalarını indirebilir, ayrıca Android Oreo™ (Go edition) için optimize edilmiş uygulamaları da rahatça kullanabilirsiniz.


Birçok canlı renk seçeneğiyle satışa sunulacak Nokia 1, kolay takılıp çıkarılabilir ve tarzınızı yansıtabileceğiniz Xprees-on kapakları sayesinde de renkli bir kullanım sunuyor. Her biri telefonun kasasıyla uyumlu bir şekilde üretilen kapaklar, iki-tonlu polikarbon ve sağlam yapısıyla dikkat çekiyor.

Yorum yap

*