Sosyal Media
sefa

OnePlus Nord 2 Sonunda Güncelleme Aldı!

OnePlus Nord 2 sonunda beklenen önemli güncellemeyi aldı. Bu güncelleme markanın arayüzü olan OxygenOS 12 ile taçlandırılmış bir şekilde geliyor. Cihaz ilk olarak Android 12 beta sürümünü geçtiğimiz aylarda almıştı. İkinci beta sürümü bir iki hafta önce cihazlarda kullanıma açıldı. Ancak, kademeli şekilde kullanıma sunulduğundan tüm cihazlara ulaşması biraz zaman alabilir. Güncelleme her zamanki olduğu gibi ilk olarak Hindistan’da kullanıma açılacak. Ancak, güncellemeyi her kullanıcı alamayacak. Güncelleme sonrasına gelen geri dönüşlerde bir sorun olmadığı anlaşıldıktan sonra yine kademeli olarak her kullanıcıya güncelleme gönderilecek.

OnePlus Nord 2 Android 12 Güncellemesi Kademeli Şekilde Dağıtıma Başladı!

OnePlus Nord 2’nin güncellemesi epey büyük bir güncelleme olacak. Güncellemenin ne kadar büyük olduğu anlatabilmem için 5GB boyutunda olacağını söyleyebilirim. Bunun, bugüne kadar gelmiş geçmiş en büyük güncellemelerden biri söyleyebilirim. Yeni güncelleme akıllı pil motoru özelliği getirecek Ek olarak AI System Booster’ı optimize edecek. Arayüzde bulunan uygulama simgeleri daha gelişmiş bir görüntüye sahip olacak. Bununla birlikte karanlık modda ki görüntü şeklide olabildiğinde iyileştirilecek. OnePlus Nord 2’nin en iyi tasarıma kavuşabilmesi için yeni stil kart seçenekleri ekleniyor. Scout’a artık arayüzden erişim mümkün hale gelecek. OnePlus Watch Card’da arayüze eklenebilecek.

OnePlus Nord 2 Sonunda Güncelleme Aldı!

Markanın OnePlus Galeri uygulaması da değişik alan detaylardan biridir. Artık iki parmak ile kıstırma hareketi yaparak farklı tasarımlar arasında geçiş yapabileceksiniz. Uygulama ek olarak en kaliteli resimleri ve daha fazlasını gösterebilecek. Marka, oyun oynaya kişiler için HyperBoost’u uçtan uca kare hızı sabitleyiciyi ekliyor. Bununla birlikte AOD konusunda da ciddi iyileştirmelerin olduğunu söyleyebilirim. Kullanıcı arayüzünün tamamen yenilenmesini ve özelliklerin Android kısmında daha fazla özellik elde edildiğini de söylemeden geçemeyeceğim. Yeni güncelleme şirketin arayüzü olan Oxygen’in yeni sürümü ile gelecek. Marka bu kadar geliştirmenin ve yeniliğin yanında güncellenmiş bir arayüzün olması gerektiğini düşünmeli ki; Oxygen 12’nin çok daha farklı şekilde görüneceğini söyleyebilirim. OnePlus tarihinde bugüne kadar, yapılmış en büyük ve en farklı güncellemelerden biri olacak. Hindistan’da başlayacak olan güncelleme dönemi kademeli olarak global pazara ulaşabilecek. Türkiye’ye gelmesi her zaman ki gibi birkaç ay sürebilir.


Yorum yap

*