Sosyal Media
yunus

5K Video Kaydı Yapabilen GoPro Hero 9 Black, Türkiye’de Satışa Sunuldu

Aksiyon kamera sektörünün önde gelen firmalarından birisi olan GoPro, kısa bir süre önce yeni aksiyon kamarası GoPro Hero 9 Black modelini tanıttı. Sahip olduğu özellikleri ile kullanıcıların dikkatini çeken GoPro Hero 9 Black, bugün itibarıyla Türkiye’de satışa sunuldu.

GoPro Hero 9 Black


5K video kaydı yapabilen aksiyon kamerası GoPro Hero 9 Black, daha iyi bir pil, çıkarılabilir lens kapağı ve öne bakan renkli LCD ekrana sahip.

Önceki nesilde olduğu gibi GP1 işlemciden güç alan GoPro Hero 9 Black, 23.6 MP çözünürlüğünde bir sensör ile kullanıcılarının karşısına çıktı. 30 fps 5K video kaydı yapabilen GoPro Hero 9 Black, 20 MP çözünürlüğünde fotoğraflar da çekebiliyor. Önceki modele göre yüzde 30 daha uzun bir batarya ömrü sununa GoPro Hero 9 Black’te kamera lensinin yanında renkli LCD bir ekran bulunuyor. Bu da kullanıcılar kamera lensini kendilerine çevirdiklerinde kamerayı daha kullanışlı hale getiriyor. Ayrıca GoPro Hero 9 Black, önceki modellere göre biraz daha büyük ve daha fazla ağırlığa sahip.


GoPro Hero 9 Black, HyperSmooth 3.0 ve TimeWarp 3.0 moduyla geliyor. Bu sayede kullanıcılar 5K video kayıtlarında bile daha fazla gelişmiş video sabitleme ve yavaşlatma imkânına sahip olacak.

Bilgisayarlara da sorunsuz bir şekilde bağlanan GoPro Hero 9 Black ile 1080p Full HD yayın yapmak artık çok daha kolay. Oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan GoPro Hero 9 Black, su geçirmez yapısı ile kullanıcılara su altında video kaydı yapabilme ve fotoğraf çekme imkânı da sunuyor.

GoPro Hero 9 Black Ürününü İncelemek ve Satın Almak İçin TıklayınYorum yap

*