Sosyal Media
sefa

Acer Chromebook 514 Tanıtıldı

Acer, yeni cihazı olan Chromebook 514 modelini tanıtı. Yeni Chromebook, uygun fiyatı ile piyasaya çıkacak.

Dizüstü bilgisayarlara göre daha uygun fiyatlı olan Chromebook’lar, birçok kullanıcı tarafından dizüstü bilgisayarın alternatifi olarak kullanılıyor. Performans olarak laptoplar kadar verimli olmayan Chromebook’lar, buna rağmen oldukça fazla kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Acer’da Chromebook bekleyen kullanıcılarını sevindirdi ve yeni modeli olan Chromebook 514 modelini tanıttı.


Chromebook 514;  metalik kasa, Gorilla Glass teknolojinse sahip Toucpad, 14 inçlik oldukça ince bir ekran (1080 piksel) ile kullanıcılarına merhaba dedi. Tasarım olarak güzel bir görünüme sahip olan cihaz, fiyat olarak da cep yakmıyor.

Toucpad kısmının Gorilla Glass teknolojisi ile kaplanmış olması oldukça başarılı bir tercih diyebiliriz. Kullanıcılar Toucpad’i kullanırken akıllı telefon ekranına dokunuyormuş hissini yaşacak. Cihazın bu özelliği, kullanıcılar tarafından beğenileceğe benziyor.


12 saatlik bir batarya ömrü sunan Chromebook 514, ayrıca FullHD ekrana sahip. Ekim ayında kullanıcıları ile buluşacak olan cihazın fiyatı ise 350 dolar. Piyasa çıktıktan kısa bir süre sonra da ülkemize geleceğini tahmin ediyoruz.

 Yorum yap

*