Sosyal Media
sengul

Ağustos Ayı 55 inç Ekrana Sahip En İyi LED TV'ler!

5
Sunny 55 İnç Curve 140 Ekran 800 Hz Ultra Hd Uydu Alıcılı Smart Led Tv
Sunny 55 İnç Curve 140 Ekran 800 Hz Ultra Hd Uydu Alıcılı Smart Led Tv
Bu ayın 55 inç ekrana sahip en iyi televizyon listemizin beşinci sırsında Sunny'nin akıllı televizyonu yer alıyor. Ultra HD özelliği, 3840*2160 pixsel ekran çözünürlüğü ve Mega kontrast oranı ile izleyicilerine muhteşem görüntü kalitesi sunuyor. Ayrıca kavisli yapıya sahip olması da izleyicilerine ayrı bir seyir zevki vadediyor. Sunny'nin 55 inç ekrana sahip bu kavisli televizyonu bu ay ki listemizin beşinci sırasında yer alıyor.
4
Samsung 55KU7500 55" Ultra HD Uydu Alıcılı Smart Curved Led Tv
Samsung 55KU7500 55
Listemizin dördüncü sırasında Samsung'un 55KU7500 numaraya sahip akıllı televizyonu yer alıyor. TV'de HDR Premium ile HDR içeriği izlerken, TV ekranın en parlak kısımlarında gizlenmiş ve daha önceden görülmeyen detayları ortaya çıkarıyor. TV'deki zarif kavis, daha geniş bir görüş alanı ve seyir noktasından eşit görüş mesafesi sağlayarak, izleyicilerine filmde aksiyonun tam ortasında olma hissini yaşatıyor.
3
Sony KD-55XE9005 55 inç 140 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Ultra HD 4K Smart Led Tv
Sony KD-55XE9005 55 inç 140 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Ultra HD 4K Smart Led Tv
Listemizin üçüncü sırasınında teknoloji devi Sony'nin televizyonu bulunuyor. Sony'nin 55 inç ekrana sahip bu akıllı televizyonu 4K ve Ultra HD özelliği sayesinde izleyiciler, inanılmaz bir görsel şölene şahit oluyor. TRILUMINOS Ekranı ile daha geniş renk yelpazesi sunarak kullanıcılarına görüntüleri daha canlı izleme imkanı sunuyor. Ekran kenarlarının dar ve ince çerçeveye sahip olması görüntüleme alanını üst seviyeye çıkarıyor. Ayrıca kablo tutucu özelliği sayesinde karmaşık kabloların çirkin görüntüsünden de kullanıcılarını kurtarıyor. Sony'nin bu üst düzey özelliklere sahip televizyonu bu ay ki listemizin üçüncü sırasında yer alıyor.
2
Lg 55C6V 55 İnç 140 Ekran 4K Uydu Alıcılı Smart Curved Oled TV
Lg 55C6V 55 İnç 140 Ekran 4K Uydu Alıcılı Smart Curved Oled TV
Listemizin ikinci sırasında LG'nin OLED ekrana sahip akıllı televizyonu yer alıyor. Ultra HD Premium sertifikasına sahip LG'nin Smart TV'si 4K özelliği ile de mükemmel görüntü kalitesi sunuyor. Dolby Vision'u desteleyen özelliği ile de mükemmel derecede renk ve keskin görüntü izleme imkanı veriyor. Ayrıca LG SIGNATURE OLED TV'deki Netflix'in 4K içeriğini, LG'nin ödüllü webOS platformu vasıtasıyla en kaliteli ve en akıllı şekilde izleyicilerine sunuyor. LG'nin üst düzey özelliklere sahip bu kavisli televizyonu listemizin ikinci sırasında yer alıyor.
1
LG 55E6V 55 İnç 140 Ekran 4K Uydu Alıcılı 3D Smart Oled Tv
LG 55E6V 55 İnç 140 Ekran 4K Uydu Alıcılı 3D Smart Oled Tv
Ağustos ayı 55 inç ekrana sahip en iyi televizyon listemizin geldik en üst basamağına. Listemizin birinci sırasında LG'nin 3D özelliğe sahip akıllı televizyonu yer alıyor. LG'nin 55E6V numaralı televizyonu ultra ince OLED paneli ve şeffaf cam tabakası ile kusursuz bir görüntüye sahip. Dolby Vision özelliği destekleyen bu televizyon, sonsuz kontrast, zengin renk ve parlak görüntüleri kusursuz bir şekilde izleyicilerine yansıtıyor. 3D özelliği desteklemesi sayesinde de 3D filmleri izleyenlere de ayrı bir seyir keyfi sunuyor. Tüm bu mükemmel özelliklere sahip LG'nin bu canavarı en iyi televizyon listemizin ilk sırasında yer alıyor.

Tv fiyatları için tıklayınız.

Televizyon fiyatları ve modelleri için tıklayınız.Yorum yap

*