Sosyal Media
sefa

Amazon Prime Gaming’te Toplam Fiyatı 156,5 TL Olan Beş Oyun Ücretsiz Oldu

Amazon’un oyunculara yönelik abonelik sistemi Prime Gaming, her ay ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Bugün ise Amazon Prime Gaming’in mart ayı boyunca abonelerine ücretsiz olarak vereceği oyunlar belli oldu. Mart ayı boyunca ücretsiz olacak oyunlar şöyle;

Blasphemous

Boomerang Fu

Bomber Crew

Tengami

Sky Drift

Blasphemous


Blasphemous, İspanyol stüdyo The Game Kitchen tarafından geliştirilen ve Team17 tarafından yayınlanan bir Metroidvania video oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun 10 Eylül 2019'da Nintendo Switch, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü. 2017'de bir Kickstarter kampanyası olarak başladı.

Normal Fiyatı: 60 TL

Boomerang Fu


Cranky Watermelon tarafından geliştirilen ve yine aynı şirket tarafından yayınlanan bir Boomerang Fu, 13 Ağustos 2020 tarihinde piyasaya çıktı. Dövüş oyunu, Bağımsız Video Oyunu, Party, Nişancı oyunu, Gündelik oyun, türünde olan Boomerang Fu, Nintendo Switch, Microsoft Windows, Xbox One platformlarında oynanabiliyor.

Normal Fiyatı: 25 TL

Bomber Crew


Runner Duck tarafından geliştirilen ve Curve Digital tarafından yayınlanan gerçek zamanlı bir strateji video oyunu olan Bomber Crew, Microsoft Windows, OS X ve Linux’ta 19 Ekim 2017’de piyasaya sürüldü. 10 Temmuz 2018’de PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için yayınlandı.

Normal Fiyatı: 40 TL

Tengami


Macera video oyunu olan Tengami, 20 Şubat 2014’te iOS'ta, 13 Kasım 2014’te Wii U’da, 15 Ocak 2015’te Microsoft Windows ve macOS2ta ve 5 Kasım 2015’te Android’de yayınlandı. Oyun, eski Japonya’da geçen bir macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Normal Fiyatı: 13.5 TL

Sky Drift


SkyDrift, Digital Reality tarafından geliştirilen 2011 uçak yarışı video oyunudur. Microsoft Windows ve PlayStation 3 platformlarında geliştirici tarafından kendi kendine yayınlandı. Oyun öncelikle savaş yarışlarına odaklanan çoklu oyun modlarına sahip.

Normal Fiyatı: 18 TL

 Yorum yap

*