Sosyal Media
sengul

Android Platformu’nda Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan 4 Oyun

Android ve iOS platformunda indirme giren ve ücretsiz olarak sunulan oyunları sizlerle paylaşıyoruz. Şimdi ise bu hafta indirime giren ve Google Play Store’da kısa süreliğine ücretsiz olarak yayınlanan 4 oyunu sizlerle paylaşıyoruz.

1- Lego Tower


Kendinize oluşturacağınız gökdelenlerinizde restorasyon işlemleri de yapabiliyorsunuz. Ayrıca buradaki yerleri tadilattan geçirerek restoran, kafe, spor salonu gibi alanlara dönüştürebiliyorsunuz. Ayrıca bu alanları işletip de para da kanabiliyorsunuz.

2- Wonderpants : Rocky Rumble


Wonderpants, Rocky Rumble, karakterinizi olabildiğince uzağa fırlatmak için ekrana dokunacağınız bir mesafeli atış oyunudur. Tabii ki, oynarken kazanacağınız paralar ile satın alabileceğiniz pek çok yenilik de bulunuyor.

3- Walk Master


Walk Master, oldukça zor bir o kadar eğlenceli yürüyüş simülatör oyunu. Heyecan dolu yürüyüşlerinizi oyunda gerçekleştirebilirsiniz. Yürüyeceğiniz yerlerde dikkat, beceri ve zamanlamayı iyi kullanmanız gerekiyor.

4- Brave Conquest


Krallığınızı kurup düşmanlara karşı savaşabileceğiniz bir strateji oyunu olan Brave Conquest’ta her türlü stratejik hamleyi yapıp düşmanlarınızı alt edebilirsiniz.
Yorum yap

*