Sosyal Media
sefa

Apple, Black Unity Örgü Kayışı Satışta

Hatırlayacağınız üzere Apple markası, geçtiğimiz yıl Watch Series 6 Black Unity isimli bir seri ile kullanıcıların karşısına geçmişti. Bu seri ile birlikte Apple markası, siyahilerin kültürünü ve tarihini tanıttı. Sınırlı sayıda piyasaya sunulan seri ile Apple, birçok kullanıcı tarafından beğeni toplamıştı. Apple, geçen sene olduğu gibi bu sene de siyahilerin kültürünü tanıttı. Apple markası Black Unity Örgü Solo Loop örgülü kayış ile birlikte marka tekrardan gündeme geldi ve siyahilerin kültürünü ve tarihini tanıttı.

Apple Watch Series 6 Black Unity

Apple, Black Unity Kordonu İle Birlikte Tekrardan Gündemde

Apple Watch Black Unity Örgü Solo Loop, marka çatısı altında bulunan siyahi tasarımcılar tarafından dizayn edildi. Geri dönüştürülmüş iplikler ile birlikte göz alıcı bir tasarıma sahip olan kordonlar birçok kişinin ilgi odağı olmuş durumda. Apple Watch için özel olarak tasarlanmış bu kayışlar birçok farklı pazara giriş yapmış durumda. Daha eşit bir dünyayı temsil eden bu kayışla birlikte Apple, siyahi kültürüne duyduğu saygıyı bir kez daha vurguluyor.

Apple Watch Series 6 Black Unity Teknik Özellikler

Pan-Afrika bayrağının renklerini taşıyan kordon, kullanıcılara konforlu bir kullanım için tasarlandı. Akıllı saat kullanıcıların en çok şikayet ettiği ter sorununa karşı tam çözüm sunan kordon, tasarım ve özellikleri ile birlikte herkesin dikkatini çekmiş durumda. Ayrıca Apple, Unity Lights saat kadranını da duyurdu. Apple markasının resmi internet sitesinde satışına başladığı örgülü kayışın, 45 mm ve 41 mm gibi 2 farklı seçenek ile birlikte geldiğini görüyoruz. Resmi sitede satışa sunulan modeller 99 dolar gibi bir fiyat etiketine sahip. Yurt dışında 99 dolar olan bu modeller ülkemizde 1199 TL gibi bir fiyat etiketine sahip ve bu fiyatın oldukça pahalı olduğunu söyleyelim.


Yorum yap

*