Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Akıllı Saat kategorisindeki 10 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Akıllı Saat ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Barbaros Malekı 29 Tem 2016 (238 Gün önce)
   ben orta düzey bişey bekliyordum zaten bu da öyle oldu. saate fazla özellik katabileceğimi de zannetmiyorum. sadece gizlice fotoğraf çekebilmek zevkli oluyor :)
   Üye resmi
   Anıl Seçkin Kurtuluş 29 Tem 2016 (238 Gün önce)
   bana böyle bişey gerekliydi. sürekli telefonu küçük işlerim için çıkartmak zorunda kalıyordum işim esnasında. tam benlik oldu bu saat. hem fonksiyonel hem de kıyafetlerimle uyumlu oldu. ben tavsiye ederim.
   Üye resmi
   Selimcem Özata 06 Tem 2016 (261 Gün önce)
   gear çok güzel bir teknolojiye sahip şık bir saat. almadan önce çok ikilemde kalmıştım fakat şıklığı daha ağır bastığı için ben samsungu tercih ettim. başlarda telefona nasıl bağlayacağımı bilmediğim için tereddüt ettim biraz fakat sonradan alışınca çok kullanışlı olduğunu gördüm. şuan saatten çok memnunum.
   Üye resmi
   Selimcan Özar 06 Tem 2016 (261 Gün önce)
   ben özellikle gps özelliğini çok beğendim. bugüne kadar kullandığım akıllı saatlerden farklı biraz. çok şık ve daha da kullanışlı. zaten bildiğim ve güvendiğim bir marka olunca ben tereddütsüz aldım.
   Üye resmi
   Rumeysa Aslantürk 24 Ağu 2015 (578 Gün önce)
   bu kadar fiyatı uygun olunca insan ister istemez önce bi şüpheleniyor. fakat alan bi arkadaşımla konuştuğumda gayet memnun olduğunu söyledi. ben de bu yüzden biraz da cesaretle aldım. saat kutusundan çıkar çıkmaz şıklığıyla zaten benim beğenimi kazandı. performansı şikayet ettirmiyor. beğendim ben.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.