Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Akıllı Saat kategorisindeki 10 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Akıllı Saat ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Talip Özbey 06 Tem 2016 (325 Gün önce)
   uyumlu telefonlara bakıp almakta fayda var. arkadaşımla beraber aldık onunkine uymadığı için iade etmek zorunda kaldı. saat fakat uyumlu olduğu zaman çok kaliteli. ayrıca çok da şık duruyor.
   Üye resmi
   Seval Özayral 06 Tem 2016 (325 Gün önce)
   aslında biraz pahalı özelliklerine bakılınca. bence çok acil ihtiyaçtan görülmeyecek birşey akıllı saat. ben hevesimi aldım şahsen.
   Üye resmi
   Selimcan Özar 06 Tem 2016 (325 Gün önce)
   ben özellikle gps özelliğini çok beğendim. bugüne kadar kullandığım akıllı saatlerden farklı biraz. çok şık ve daha da kullanışlı. zaten bildiğim ve güvendiğim bir marka olunca ben tereddütsüz aldım.
   Üye resmi
   Ekin Ege Yamanoğlu 15 Mar 2016 (438 Gün önce)
   ben bir türlü bu saati anlayamadım. bazen bildirimleri direkt gösteriyor bazen hiç göstermiyor. zaten gelen bildirime de yetişemiyorum ben. telefonun şarjını çok götürüyor. ekranın kalitesi hiç güzel değil. hesap makinesi falan iyi çalışıyor ama onu da hiç kullanmıyorum. ben açıkcası pişman oldum aldığıma.
   Üye resmi
   Mügenur Aluç 17 Tem 2015 (680 Gün önce)
   ezcool daha önce tabletim vardı bu yüzden biliyorum markayı. saatini de bu yüzden aldım güvenerek. rahat ve şık bi saat. pil süresi de fena değil. tablette ve telefonda kullanılıyor. herşeyle senkronizasyonu var. bu yönü çok hoş cidden.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.