Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Akıllı Saat kategorisindeki 10 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Akıllı Saat ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Serdar Kaan Barbaros 15 Eki 2016 (191 Gün önce)
   fiyatının hakkını verebilen bir saat. mesaj ve bildirimleri otomatik olarak gelmesi ve istediğin zaman kontrol edebilmek rahatça çok güzel hissettiriyor. özellikle benim gibi kontrolü zor bir telefon kullanıyorsanız çok daha iyi oluyor. ben tavsiye ederim şık da ayrıca.
   Üye resmi
   Raif Anıl Öter 06 Tem 2016 (291 Gün önce)
   baba olarak iki tane çocuk çok kullanışlı oluyor. kızımın herşeye karşı allerjisi olunca saat daha iyi takip etmemi sağlıyor. böylece onlar okuldayken ben de iş yerimden rahatlıkça yanlarına ihtiyaçları olduğu zaman ulaşabiliyorum. çok memnun kaldım kullanımından. kesinlikle tavsiye ederim.
   Üye resmi
   Nurullah Yaşin 08 Şub 2016 (440 Gün önce)
   dizaynını ben çok beğendim. kullanıcı arayüzü iyi tasarlanmış ve akıcı bir arayüz. batarya ömrü güzel 2-3 günü buluyor. yalnız birkaç eksisi var saatin. bağlantı sorunları veriyor arada sırada ve kullanabilir uygulamaları sınırlı. kilidi buga giriyor bazen ve bildirim menüsü hata verebiliyor.
   Üye resmi
   Tamer Müftüoğlu 04 Ara 2015 (506 Gün önce)
   Ürünü 2 aydır LG G3 telefonla birlikte kullanıyorum. Android marketten "Mediatek Smart Device" programını indirip telefona kuruyoruz. Başka bir şey yapmanıza gerek yok. Genel anlamda memnunum. Şık bir saat. Ancak tek sorunu içine toz alıyor.
   Üye resmi
   Şerife Avşar 28 Eyl 2015 (573 Gün önce)
   micro sd kartı takabilmek çok avantajlı bazen müzik çalar olarak kullanabiliyorum saati. dosyaları görüntülemek de çok işime yarıyor hatta. hızlı bi şekilde fotoğraf çekebiliyorum acil durumlarda. kısacası saatin fonksiyonları çok hoş ve kullanışlı. şekli de fazla kaba değil.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.