Sosyal Media
sefa

Apple’ın Abonelik Servisi Apple One Kullanıma Sunuldu

Teknoloji devi Apple, Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade, Apple News+, Apple Fitness+ ve iCloud dahil olmak üzere tüm abonelik servislerini bir arada sunacağı yeni abonelik servisi Apple One’ı kullanıma sundu.

Apple One, iPhone, iPad, iPod touch, Apple TV ve Mac dahil olmak üzere tüm Apple cihazlarda kullanılabilecek. Şimdilik 100’den fazla ülkedeki kullanıcılar Apple One’ı kullabilir durumda.

Apple, kullanıcılarına Bireysel, Aile ve Premier aboneliği olmak üzere toplam 3 farklı Apple One hizmeti sunuluyor. Aile ve Premier seçeneğini tercih edenler en fazla 6 aile üyesine tüm servislere kendi kişisel hesaplarından erişim imkanı verebiliyor.


Bireysel Abonelik: Aylık 14,95 dolar karşılığında Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade ve 50 GB iCloud depolama alanı ayda 14,95 dolar.

Aile Aboneliği: Aylık 19,95 dolar karşılığında Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade ve 200 GB iCloud depolama alanı sunuyor, 6 aile üyesine kadar paylaşılabilir.

Premier Abonelik: Ayda 29,95 dolar karşılığında Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade, Apple News+, Apple Fitness+ ve 2 TB iCloud depolama alanı sunuyor, 6 aile üyesine kadar paylaşılabilir.

Bireysel ve Aile abonelikleri 100’den fazla ülke ve bölgede kullanıma sunuldu. Premier abonelik ise şimdilik yalnızca ABD, Avustralya, Kanada ve İngiltere gibi ülkelerdeki kullanıcılara sunuldu. Apple One abonelik hizmetinin ülkemize ne zaman geleceği ise henüz belli değil.

 Yorum yap

*