Sosyal Media
sengul

Apple, iOS 12’yi Tanıtmaya Başladı

Apple’ın yeni iPhone modelini tanıtmasına günler kaldı. iPhone seveler, heyecanla yeni iPhone modelinin tanıtılacağı günü bekliyor. Sonrasında ise iOS’un yeni sürümü olan iOS 12’yi kullanıcıları ile buluşturacak. Yani yeni model iPhone, iOS 12 yüklü bir şekilde kullanıcılarına merhaba diyecek.


iOS 12’nin getireceği yenilikleri birçok kullanıcı, önceden yapılan haberlerle zaten öğrendi. Ancak bazı iPhone ve iPad kullanıcıları yeni sürüm hakkında bilgi sahibi olmayabilir. Bu yüzden Apple, iPhone ve iPad kullanıcılarına iOS 12 hakkında bilgilendirici ipuçlarını göndermeye başladı.


Kullanıcılara gelen ipuçlarında iOS 12’nin bir takım yeniliklerinden bahsediliyor. En çok bahsedilen özellik ise performans. Hem iPad hem de iPhone kullanıcıları yeni sürüm sayesinde daha hızlı ve daha yüksek performans sunan cihazlara kavuşacak. iOS 12, Beta süreci boyunca birçok testten geçirildi ve performans olarak artışı sağlayacağı şirket tarafından açıklandı.


Cihazlardaki performans artış ile birlikte Apple, “Eski modelleri yavaşlatıyor” düşüncesini ortadan kaldırmayı istiyor.

İpuçlarında bahsedilen diğer yenilikler ise gruplandırılmış bildirimler ve Memoji özelliği. Memeoji özelliği şimdilik sadece iPhone X ve yeni model iPhone kullanıcıları için görüntülenebiliyor.

 

 Yorum yap

*