Sosyal Media
sengul

Apple Music Android Uygulaması Kesintisiz Çalma Özelliğine Kavuştu

Android platformunda bulanan Apple Music uygulaması, iOS platformunda bulunan uygulama ile karşılaştırıldığında performans ve işlevsellik konusunda oldukça geride kalıyor. Apple ve Google arasındaki ilişki göz önüne alındığında bu durumun sürpriz olmadığını söylemek yanlış olmasa gerek. Neyse ki Apple, zaman zaman yayınladığı güncellemeler ile Android platformunda bulunan Apple Music uygulamasını yenilemeye ve iyileştirmeye çalışıyor.


ABD’li teknoloji de bugün yayınladığı yeni güncelleme ile Android’deki Apple Music uygulamasının hem performansını iyileştirdi hem de uygulamaya yeni özellik getirdi.

Diğer birçok müzik uygulamasında olduğu gibi Apple Music uygulamasında da yeni güncelleme ile kesintisiz çalma özelliği bulunacak. Yani kullanıcıların uygulama üzerinden dinlemiş olduğu şarkılar bitince otomatik olarak benzer şarkılar çalmaya devam edecek. Böylece kullanıcılar, kesintisiz müziğin tadını çıkaracak.

Bununla birlikte yeni güncelleme ile “indirilenler” menüsünde de bir takım değişiklikler bulunuyor. Son olarak yeni güncellemenin Apple Music’in performansında bir artış sağlayacağını da belirtmeden geçmeyelim.Yorum yap

*