Sosyal Media
sengul

Apple Watch Series 3’e Nasıl Müzik Yüklenir

Apple Watch ile iPhone’unuzdaki müzikleri, telefonunuza dokunmadan saatinizin ekranından kontrol edebilir ve rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Ayrıca iPhone’unuzdan bağımsız olarak Apple Watch’unuza dilediğiniz müzikleri yükleyebilir ve onları keyifle dinleyebilirsiniz.

1- Apple Watch’ta Müzik Uygulamasını Çalıştırma

Apple Watch’unuz ile müzik dinliyorsanız uygulamaya ulaşmak için ekranı yukarı doğru kaydırın. Böylece müzik uygulamasına hızlı bir şekilde ulaşmış olursunuz. Eğer müzik dinlemiyorsanız, ana ekrana gelip buradan müzik simgesine dokunmanız yeterli. Müzik uygulamasını açıktan sonra buradaki müzikleri rahatlıkla dinleyebilirisiniz.

2- Bluetooth Kulaklıkları veya Hoparlörleri Apple Watch Series 3'e Bağlama

Öncelikle, Apple Watch ile kulaklık veya hoparlör olmadan müzik dinleyemeyeceğinizi belirtelim. Fakat bluetooth kulaklık veya harici bir hoparlör ile müzik dinleyebilirsiniz. Bunun için;

Öncelikli olarak bluetooth kulaklık veya hoparlör eşleştirmesi için Apple Watch’unuzun ayarlar uygulaması açın. Buradan eşleştireceğiniz cihazları seçin. Ardından AirPlay simgesine dokunarak çıkış kaynağını belirleyin.


3- Apple Watch Series 3’e Müzik Yükleme

Apple Watch Series 3, hücresel özellikleri desteklediği için Apple Music uygulamasını kullanarak buradan dilediğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Ayrıca Apple Music aboneliğiniz yoksa çevrimdışı olarak da müzik dinleyebilirsiniz. Bunun için;

1- Apple Watch’unuzu şarja takın.

2- iPhone’unuzdan Watch uygulamasını açın.

3- Ekranın sol altında bulunan Saatim(my watch) seçeneğine dokunun.

4- Ardından Müzik ve sonrasında Müzik Ekle'ye dokunun.

 Yorum yap

*

Yorumlar

  1. müjdat 02/02/2019 23:32

    Güzel bilgilendirme eyvallah