Sosyal Media
sengul

Asus ZenBook Duo Pro Tanıtıldı

Asus, dünyanın en büyük bilgisayar donanım etkinliği Computex 2019 kapsamında yeni oyuncu bilgisayarı ZenBook Duo Pro modelini tanıttı. Bilgisayarın en önemli özelliği ise çift 4K ekrana sahip olması.

15 inç OLED ekrana sahip olan ZenBook Duo Pro’da klavyenin üzerinde 4K çözünürlüğünde “ScreenPad Plus” ekran bulunuyor. Bu ekranda, bir yandan web sitelerine göz gezdirirken diğer taraftan Office programları ile çalışabilir ve aynı anda müzik de dinleyebilirsiniz. Yani ScreenPad Plus ekran ile ikincil bir kontrol panelinden daha fazlasını yapabilirsiniz.


Sekiz çekirdekli Intel Core i9 işlemciye sahip olan ZenBook Duo Pro, Nvidia RTX 2060 ekran kartı, Thunderbolt 3 bağlantı noktası, bir 3.5mm kulaklık jakı, iki adet USB-A bağlantı noktası ve HDMI bağlantı noktaları ile geliyor.

Asus, etkinlikte daha düşük özelliklere sahip ZenBook Duo modelini tanıttı. ZenBook Duo modelinde ise Pro’dan farklı olarak FullHD ekran ve MX250 ekran kartı bulunuyor.


Bilgisayarların fiyatı ve çıkış tarihi konusunda henüz bir açıklama yapılmasa da, yeni modellerin yaz sonunda piyasaya çıkması bekleniyor.

 Yorum yap

*