Sosyal Media
sengul

Beklenen Redmi Note 11 İçin Geri Sayım Başladı

Çin, Pekin merkezli dünyanın en büyük 4. cep telefonu üreticisi Xiaomi beklenen redmi note 11 serisinin çıkış tarihini açıkladı. Buna göre Redmi Note 11, 28 Ekim'de düzenlenecek bir etkinlikte resmen duyurulacak.

İşte Beklenen Özellikler

Xiaomi, popüler Redmi Note serisi ile muazzam bir başarı yakaladı.Redmi note 11’de 3,5 mm kulaklık jakı, muhtemelen bir IR blaster ve JBL tarafından ayarlanmış bir hoparlörün olması bekleniyor.


Beklenen Redmi Note 11 Standart Modeli

Redmi Note 11 modeli FHD Plus 120Hz ekran yenileme hızında LCD bir ekranla bizleri karşılayabilir. Cihazda MediaTek Dimensity 810 işlemcisi ve 6 ve 8 GB RAM olmak üzere iki seçenek beklentiler arasında. Bunlara ek olarak 128 ve 256 GB olmak üzere de iki depolama alanı ayrıca 16 Megapiksellik ön kameraya ek olarak arkada da ana kamera 50 Megapiksel olabilir.

Beklenen Redmi Note 11 Pro Modeli

Redmi Note 11 Pro modelinde ise FHD Plus 120Hz ve OLED yapıda bir ekran ayrıca MediaTek Dimensity 920 işlemcisine yer verilecek olan bu modelde 108 Megapiksel bir ana kamera olabilir.. Ön tarafta ise 16 Megapiksellik özçekim kamerası tercih edilmesi ve Note 11 modelinde olduğu gibi 5.000 mAh bataryayla donatılması beklenen cihazın 67W hızlı şarjı desteklemesi bekleniyor.

Global’de Cihazların 28 Ekim tarihinde tanıtılması beklenirken Türkiye pazarına giriş tarihi henüz belli değil. En yeni Xiaomi cep telefonu modelleri en ucuz fiyatlarla incehesap.com’da sizleri bekliyor.


Yorum yap

*