Sosyal Media
sengul

BKM Express Hizmetlerine Devam Ediyor

Rekabet Kurumu, 21 Haziran 2019 tarihinde BKM Express için hizmetlerini sonlandırma kararı almıştı. BKM Express’e tanınan süre ise 3 Kasım yani bugün itibari dolmuş oldu. BKM Express’in bugünden itibaren hizmet vermeyeceğini düşünen kullanıcılar için sevindirici haber geldi. BKM Express’in resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, şirketin şimdilik hizmet sunmaya devam edeceği belirtildi.


Şirket ise daha önceden konu ile ilgili şöyle bir açıklama yapmıştı; “Rekabet Kurulu’nun BKM Express hizmetinin sonlandırılması yönündeki kararının gerekçeleri henüz kamuoyuna açıklanmamıştır. Açıklanacak gerekçeli kararda belirtilecek esaslarla uyumlu bir şekilde; teknolojisi, markası ve yatırımı ile tamamıyla yerli ve milli kaynaklarla geliştirilen Türkiye’nin Dijital Cüzdanı BKM Express’in ülke hedefleri doğrultusunda ödeme altyapımızın bağımsızlığı için hizmet vermeye devam etmesini amaçlamaktayız. BKM Express ile verdiğimiz tüm hizmetler kesintisiz ve tam olarak sunulmaya devam edilmektedir. Kullanıcılarımızı, üyelerimizi, iş yerlerimizi ve tüm kamuoyunu gelişmelerden haberdar etmeye devam edeceğiz.

Ancak BKM Express hizmetlerinin devam edip etmeyeceği ise ilerleyen günlerde netleşecek. Gelen bilgiler ışığında sizleri haberdar edeceğiz.

 

 Yorum yap

*