Sosyal Media
sengul

Black Shark 4 Pro Ses Konusunda Birinci Oldu

Daha çok akıllı telefonların kamera performanslarını değerlendirmesiyle bilinen DxOMark, en iyi ses performansına sahip telefon listesini yayınladı. Listenin zirvesinde Black Shark 4 Pro modeli bulunuyor. Ancak Black Shark 4 Pro henüz resmi olarak tanıtılmadı. Yani Black Shark 4 Pro daha tanıtılmadan en iyi ses performansı sunan akıllı telefon oldu.

Xiaomi’nin alt markası olan Black Shark, iki gün sonra düzenleyeceği etkinlik kapsamında yeni akıllı telefonu Black Shark 4 Pro modelini tanıtacak. Tanıtım öncesi Black Shark 4 Pro’nun böyle bir başarıya imza atması şirket için büyük bir gurur oldu.


DxOMark’ın yaptığı testlerin “ses çalma” alanında 83 puan alan Black Shark 4 Pro, Ses kayıt kriterinde ise 71 puan aldı. Genel değerlendirmede ise telefon 81 puan almayı başardı.

DxOMark’ın en iyi ses performansına sahip telefonlar listesinin ise ikinci sırada Xiaomi Mi 10S bulunuyor. Üçüncü sırada Asus ROG Phone 5, dördüncü sırada ise Xiaomi Mi 10 yer alıyor. Apple’ın yeni amiral gemisi telefonu iPhone 12 Pro Max ise listenim yedinci sırasında kendine yer bulunuyor.

 Yorum yap

*