Oyuna Göre Topla

Birkaç adımda size en uygun bilgisayarı toplayın. Üstelik ücretsiz gönderim ve 2 yıl garanti güvencesiyle.

Sıfırdan PC Topla

ADIM 1 -

ADIM 2 - Bütçeni Belirle

aya varan
taksit imkanı

ADIM 3 - İşlemcini Seç

ADIM 4 - Ekran Kartını Seç

Seçtiğiniz kriterlere uygun hazır sistem bulunamadı! Kriterleri değiştirip yeniden deneyin.

Bilgisayar Toplama Sihirbazı Karşınızda!

PC toplama sihirbazı sayesinde, ihtiyacınıza uygun ve yüksek performanslı toplama bilgisayar modellerine kolayca ulaşabilirsiniz. Gelişmiş bir altyapıya sahip olan İncehesap PC toplama sihirbazı, toplama bilgisayar alışverişinizde, aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Oyuncular, içerik üreticileri, öğrenciler ve iş dünyasının profesyonelleri, güncel donanımlara sahip yüksek performanslı toplama bilgisayar modellerine en hızlı şekilde ulaşabilir. İster sizin için hazırladığımız hazır sistemleri inceleyebilir, isterseniz de sıfırdan bilgisayar toplama aracını kullanarak, hayalinizdeki bilgisayarı kendiniz tasarlayabilirsiniz. Bilgisayar toplama aracını nasıl kullanacağınızın ayrıntılarını aşağıda bulabilirsiniz:

Oyuna Göre Seç

Oyuna Göre Seç fonksiyonu ile birlikte sevdiğiniz oyunlara veya oyun türlerine göre, size en uygun hazır sistemlere erişim sağlayabilirsiniz.

Oyuna Göre Seç seçeneği, güncel oyunların sistem gereksinimleri gözetilerek, bu oyunları en iyi performansla oynayabileceğiniz toplama bilgisayarları karşınıza çıkarır. Oyuna göre seç fonksiyonunu kullanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz

  1. Oyununu Seç alanını kullanarak, oynamayı sevdiğiniz oyunları işaretleyin.
  2. Bütçe alanını kullanarak, bütçenizi yansıtan fiyat aralığını belirleyin.
  3. İşlemci ve Ekran Kartı alanlarını kullanarak, hayalinizdeki bilgisayarın hangi işlemci ve ekran kartı markasına sahip olmasını istediğinizi seçin.
  4. Uygula butonuna tıkladığınızda araç otomatik olarak çalışır ve seçimlerinize uygun olan modeller listelenir.

Sıfırdan PC Topla

Eğer kendi sisteminizi sıfırdan kendiniz toplamak isterseniz “Sıfırdan PC Topla” seçeneğini kullanarak, istediğiniz özelliklere ve tasarıma sahip masaüstü bilgisayarı kolayca toplayabilirsiniz.

Gelişmiş bir altyapıya sahip olan İncehesap PC Toplama Sihirbazı, parça uyumluluğunu gözeterek, hayalinizdeki toplama bilgisayara kolayca ulaşmanıza yardımcı olur. Sırasıyla işlemci, anakart, RAM ve ekran kartı seçerek başlayacağınız bilgisayar toplama yolculuğunuzda adım adım ilerleyerek, ihtiyaçlarınıza en uygun toplama bilgisayarı kolayca hazırlayabilirsiniz. Yüksek performanslı bir oyuncu bilgisayarı, iş dünyasında en büyük yardımcınız olacak bir iş bilgisayarı ya da okul hayatınızda sağ kolunuz olacak bir okul bilgisayarı hazırlamak istiyorsanız PC toplama sihirbazı en büyük yardımcınız olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

İncehesap PC Toplama Sihirbazı aracılığıyla, dilerseniz oynadığınız oyuna ve bütçenize göre hazır toplanmış bilgisayarlara ulaşabilir, dilerseniz de sıfırdan tüm parçalarını kendiniz belirleyerek bir toplama bilgisayar hazırlayabilirsiniz. Gelişmiş bir altyapıya sahip olan bilgisayar toplama aracımız, parça uyumluluğunu gözeterek, seçimlerinize uygun sonuçları otomatik olarak karşınıza çıkarır.

PC Toplama aracını kullanarak verdiğiniz siparişlerde, kurulum ve montaj işlemleri en fazla 3 iş günü içinde tamamlanmakta ve ürününüz kargo firmasına teslim edilmektedir.

PC Toplama Sihirbazını kullanarak satın aldığınız tüm toplama bilgisayarlarda 2 yıl garanti bulunmaktadır.

PC Toplama sihirbazını kullanarak oluşturduğunuz siparişinizin, montaj ve kurulum işlemi aynı gün içinde başlar. Montajı tamamlanan ürününüzün gerekli yazılım güncellemeleri ve performans testleri deneyimli uzmanlarımız tarafından tamamlanır. Her şey uygunsa, ürününüz hava baloncuklarıyla kaplanan özel kargo paketlerine yerleştirilir. Kargo ve sevkiyat aşamasında yaşanabilecek olası problemlerin önüne geçmek amacıyla ekran kartı demonte olarak gönderilir.