Sosyal Media
sefa

Bu Haftanın En Popüler Android Oyunları

Bu haftanın yükselişteki Android oyunları listesinde Google Play store üzerinden, sizin için derlediğimiz tam 5 farklı oyun bulunuyor.

 

Bus Simulator Indonesia

Bus Simulator Indonesia, haftanın yükselişteki Android oyunları listesinde 1. sırayı almayı başarıyor. Oyun isminden de anlayacağınız üzere Endonezya'da geçiyor ve bir otobüs şoförünün Endonezya trafiğinde yaşayacağı deneyimleri konu alıyor.

Oyunun senaryosu otantik Endonezya şehirleri ve mekanlarında geçiyor. Oldukça akıcı bir arayüze sahip olan ve kontrolleri de aynı şekilde basit bu oyun içerisinde kendi üniformanızı tasarlamanız bile mümkün kılınmış. Bus Simulator Indonesia oyununa Google Play store üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

 

Bike Stunts 2019

Listemizin 2. Sırasında yer alan Bike Stunts 2019 alışık olduğumuzdan biraz daha farklı bir yarış oyunu. Motor, akrobasi ve yarışın güzel bir şekilde harmanlandığı oyunda, diğer yarışmacılarla girdiğiniz mücadeleler sayesinde kendinizi kanıtlayıp, para kazanmaya çalışıyorsunuz. Zorlu parkurları tamamlayıp kazandığınız paralarla yeni motorlar satın alarak daha zor görevlerin altından kalkmak ve yarışlar kazanmak mümkün. Bike Stunts 2019 üç boyutlu, modern grafikleri ve kolay kontrol seçenekleriyle yarış severler için güzel bir oyun alternatifi.

 

Moto Traffic Race 2: Multiplayer

Moto Traffic Race 2: Multiplayer, akan trafikte arabalardan ve kamyonlardan sıyrılarak diğer oyuncularla kapışmaya çalıştığınız bir motor yarışı oyunu. Multiplayer modu da bulunan oyun sayesinde arkadaşlarınıza ya da dünyanın herhangi bir yerinde bulunan diğer oyuncuları karşı mücadele etmek mümkün hale getirilmiş.

Multiplayer modu ile birlikte toplam 5 farklı oyun modu bulunan Moto Traffic Race 2: Multiplayer'da 10 farklı motor seçeneğinden birini tercih ederek rakiplerinizle karşı karşıya gelebilirsiniz.

 

Miraculous Ladybug & Cat Noir

Temple Run ve Subway Runner gibi oyunlardan aşina olduğumuz ve yine sonsuz koşu türündeki Miraculous Ladybug & Cat Noir aslında Paris'te geçen bir kurtarma görevi. Oldukça basit bir senaryosu olmasına rağmen oldukça eğlenceli bu oyundaki görevimiz ise şehri kurtarmak.

 

Unroll me 2

Sonundaki "2" ekinden da anlayacağınız üzere oyun, Unroll Me oyununun devam versiyonu.

İkinci versiyonu ile birlikte oyuna yeni modlar, 3D grafik desteği, yeni temalar ve 800'den daha fazla farklı seviye eklenmiş. Teleport, spring, ice, rotate, multi-path, switches vb. gibi birçok modu bulunan oyuna Google Play Store üzerinden ulaşabilirsiniz.Yorum yap

*