Sosyal Media
sefa

Daha Güzel Fotoğraflar Çekebilmek İçin 5 iPhone Aksesuarı

1- Telefoto Objektif

iPhone’un kamerası çok iyi bir optiğe sahip ancak fotoğraf çekerken küçük detaylara odaklanma ve yakınlaştırma konusunda daha iyi bir lens kullanmanız size fayda sağlayacaktır. 8x optik zoom özelliği sunan telefoto objektif sayesinde iPhone’unuz ile çok daha kaliteli fotoğraflar çekebilir ve küçük detaylara daha rahat odaklanabilirsiniz.


Telefoto objektifi,iPhone’unuza kolay bir şekilde monte edilebilir ve işiniz bittiğinde kolaca çıkarabilirsiniz.


2- 3’ü Bir Arada Lens Kiti

iPhone, iPad ve diğer mobil cihazlarla uyumlu bu benzersiz kamera lens kiti ile mobil fotoğrafçılıkta tüm hünerlerinizi rahtça sergileyebilirsiniz. İster 180 derce balık gözü, ister geniş açılı, isterseniz de makro lensi sadece saniyeler içerisinde telefonunuza takarak bir biriden güzel fotoğraflar çekebilirsiniz.


3- Sabitleyici

Telefonunuzla mükemmel fotoğraflar çekmek isterken elinizin titremesi tüm resmi berbat edebilir. Bunun önüne geçmek ve daha kaliteli fotoğraflar çekmek için iPhone’a monte edilebilen sabitleyici kullanabilirsiniz. Sabitleyiciler, uzanıp kısalabilen ergonomik yapısıyla sizlere daha rahat fotoğraf çekebilme imkanı sunacaktır.


4- Tripod

Kullanacağınız bir tripod aksesuar, fotoğraf çekimlerinde oldukça işinize yarayacaktır. Özellikle video çekimlerinde titreme yaşamadan daha kaliteli video çekebilirsiniz. Bluetooth bağlantılı denklaşör tuşunu kullanarak da uzaktan video ve fotoğraf kareleri yakalayabilirsiniz.


5- Geniş Açılı Objektife Sahip Kılıf

HD çözünürlükte geniş açılı kamera lensi içeren iPhone kılıfı ile telefonunuzun standart kamerasını anında daha özellikli hale getirebilirsiniz. Bu geniş açılı objektife sahip kılıf ile DSLR fotoğraf makinesi tarzı deneyime sahip olabilirsiniz.
Yorum yap

*

Yorumlar

  1. Yunus Emre 06/02/2018 10:38

    Güzel aksesuarlarmış.

  2. Yılmaz akbulut 26/08/2018 07:01

    2,3 bir arada olan istiyorum