Cep Telefonu Aksesuarı kategorisindeki 203 adet ürün listelenmektedir.

24 Saatte Kargo
 • Lightning
 • Apple Ürünleri
 • Kablo

Cep Telefonu Aksesuarı ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Çınar Kutluata 20 May 2019 (152 Gün önce)
Daha önce denemeden aldım kulaklığı, internetteki yorumlarında kimisi iyi kimisi kötü emin olmamıştım ama ben beğendim nihayetinde. Fiyat aralığında çok kaliteli bir kulaklık bas,tiz ve mid orantılı ama sadece çok yüksek değil, dışardan ses alma gibi bi derdi yok. Bu fiyata kaçmaz yani.
Üye resmi
Yasin Çevikel 28 Mar 2019 (206 Gün önce)
kulaklığı çok sevdim bisiklet sürerken müzik dinlemek için satın aldım güzel çalışıyor ama iphone la bağlantı konusunda biraz sıkıntılı
Üye resmi
Berna Matur 26 May 2017 (877 Gün önce)
tek kabloyla artık istediğim cihazlarımı şarj edebilmek büyük rahatlıkmış. kargaşa içerisinde kalmıyorum ve kabloların kırılma derdi bittiği için ayrıca mutluyum. en azından daha sert bi malzemeye sahip bu. fiyatı da o kadar pahalı değil bu yüzden de ayrıca güzel.
Üye resmi
Arife Gülbiz Ulusoy 18 Oca 2016 (1370 Gün önce)
fazla ağır değil kullanırken insanı yormuyor. mikrofon konusunda hiçbir sıkıntısı yok biraz aşağıda olmasına rağmen. ben rengini çok beğendiğim için özellikle almıştım. severek kullanıyorum.
Üye resmi
Ercan Aydoğan 06 Ara 2011 (2874 Gün önce)
SAMSUNH HM1500
YOĞUN İŞ TEMPOSU YAŞAYANLAR, AYRICA UZUN YOLCULUKLAR YAPARAK DİREKSİYON BAŞINDA VAKİT GEÇİRENLER İÇİN DİZAYN EDİLMİŞ HARİCA BİR CİHAZ, SES KALİTESİ, İLE EN BÜYÜK ARTISI
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.